Znenadání zemřela milovaná postava nejoblíbenějšího seriálu. Toto vyjádření vrhá na situaci nové světlo

zácharnář
Fotografie: Freepik

Po šesti letech odchází tragicky z oblíbeného seriálu postava Štěpána Benoniho. Fanoušci pláčou, ale na scenáristy se snesla i kritika.

Štěpán Benoni po dlouhých letech opouští Ordinaci v růžové zahradě. Jeho postavě scenáristé předepsali tragický konec. Marek Doležal umírá tragickou smrtí při záchraně životů druhých. Fanoušci jeho smrt oplakali a dojetí nechybělo ani ve štábu. Představitelka Bibi, Marika Šoposká, prozradila, že si pobrečeli všichni.

Tohle nikdo nečekal, fanoušci pláčou

Šok zažili diváci, kteří se museli smířit s odchodem oblíbené postavy záchranáře Marka Doležala. Ten se v seriálu oženil a narodil se mu syn Tobík. Někdy byl věrný, jindy nevěrný, ale ze všech žen, které potkal, měl největší slabost pro kolegyni Bibi. Marek tragicky zahynul při výkonu svého povolání, když zachraňoval životy druhých. Některé fanoušky jeho smrt zasáhla natolik, že nemají chuť se na další díly Ordinace dívat.

„Ano, je to ještě smutnější, než jsme si všichni v tvůrčím týmu i ve štábu mysleli. Marek byla jedna z dramaticky nejsilnějších a emotivně nejvděčnějších postav současné Ordinace. Prožil v ní, co se dalo, a Štěpán to vždy znamenitě zahrál. S obrovským charismatem, se sympatickým nadhledem. Už jsme se sice rozloučili během jeho posledního natáčecího dne, ale pro jistotu ještě jednou: Za všechno obrovské díky, Štěpáne,“ cituje kreativní producentku seriálu Simonu Matáskovou TVNova.

Diváci mohou sledovat, jak se s odchodem vyrovná Bibi

Po odvysílání smutného dílu tak sociální sítě zaplavily komentáře od zklamaných fanoušků. „Markova smrt spustila depresi! Kdo Ordinaci nesleduje od začátku, nemůže mě chápat. Tohle bolí,“ citoval jeden ze srdceryvných komentářů deník Blesk. „Já to celý probrečela,“ svěřila se další fanynka na Benoniho instagramovém účtu. Někteří diváci dokonce vyhrožují, že tohle byl poslední díl Ordinace, na který se dívali. Možná jim nakonec zvědavost nedá, v následujících dílech totiž mohou sledovat, jak se Bibi s tragickou smrtí milovaného kolegy vyrovnává.

svíčky

Česká filmová scéna už nebude stejná. Na ikonickou herečku lidé stále vzpomínají

Štěpán Benoni si účast v seriálu pochvaluje a rovněž poděkoval všem svým kolegům i štábu. Mimo jiné měl možnost seznámit se zblízka s náročnou prací záchranáře a zjistil, že je to opravdová dřina. O oblíbeného herce však fanoušci nepřijdou, mohou jej sledovat například v seriálu ZOO na Primě. Na SvětěKreativity si můžete přečíst o nedávném úmrtí oblíbeného seriálového herce na zástavu srdce.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]