Do uměleckého nebe odešla oblíbená herečka, jejíž filmy se staly významnou součástí historie

svíčky a květiny
Fotografie: Freepik

V neděli večer 31. března zavládl v Hollywoodu smutek, když se objevila zpráva o odchodu slavné herečky. Její dcera tuto zprávu oznámila prostřednictvím Fox News Digital.

Významná americká herečka se narodila v Denveru a to v roce 1927. Svůj první filmový debut si odbyla v roce 1950 ve snímku „The Goldbergs“. Brzy poté se prosadila v řadě dalších filmů a získala si uznání kritiků i diváků. Její umělecký odkaz přetrvává jako připomínka jejího výjimečného talentu a příspěvku k filmovému průmyslu, který obohatila svými výkony.

Herecký talent rozvíjela na různých divadelních jevištích

Kariéra Barbary Rush trvala několik desetiletí, během kterých se stala známou svými vynikajícími hereckými schopnostmi a širokým spektrem rolí. Eexcelovala ve filmech různých žánrů, včetně dramatu, romantiky a thrilleru. Mezi její nejznámější filmy patří „The Young Philadelphians“, „Robin and the 7 Hoods“,  „Hombre“ a „The Young Lions“ (1958). To jsou informace, které o ní najdeme na webu IMDb.

Spolupracovala s mnoha slavnými herci a režiséry, což jen podtrhuje její výjimečný talent a význam v Hollywoodu. Kromě filmu se Barbara Rush také objevovala v mnoha televizních seriálech. Získala si popularitu zejména díky rolím v seriálech jako „Peyton Place“ a „7th Heaven“. O její smrti informoval web ToEndiaferon.


Smrt hned 2 hudebníků zasáhla Česko i Slovensko. Jejich milované písničky zůstanou v našich srdcích

Zanechala nezaměnitelnou stopu ve filmové historii

Barbara Rush bude vždy v paměti nejen jako talentovaná herečka, ale také jako ikona Hollywoodu, která svým uměním a přínosem obohatila filmový svět. Její dcera Claudia Cowan oznámila že Barbara zemřela ve věku 97 let v Beverly Hills. Podle jejích slov zemřela pokojně a v klidu. Jako zajímavé bere také to, že její matka odešla během jejích nejoblíbenějších svátků.

Památka na Barbaru Rush zůstane živá v srdcích jejích fanoušků i kolegů. Svými hereckými výkony neoddiskutovatelně přispěla do kinematografické historie Hollywoodu. Nejedná se o jedinou velkou ztrátu světového filmu, o odchodu další slavné herečky jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali v nedávném článku. Vikki Richards zemřela za nejasných okolností, zřejmě ne přirozenou smrtí.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*