Smutný pes udělá po smrti své paničky neočekávané gesto. Na pohřbu všechny rozplakal

Fotografie: Policie ČR

Psi se řadí mezi nejvěrnější domácí mazlíčky, které člověk může mít. To dokázal i pes jménem Boomer, který se po ztrátě své majitelky rozhodl pro velice zajímavé gesto.

Ztráta blízkého člověka zanechá v lidech spoustu ran, které se nikdy nezahojí. Každý takový člověk se pak musí s touto ztrátou vypořádat po svém. Truchlit však mohou také domácí mazlíčci, kteří byli na své majitele zvyklí. Obzvláště psi se dokáží na svého pána fixovat opravdu pevným poutem, které v některých případech ani nelze přetrhnout. Živým důkazem něčeho takového byl Boomer, kterému zemřela jeho milovaná majitelka.

Žena se dožila vysokého věku

Boomerova majitelka María se dožila velmi úctyhodného věku. Když zemřela, bylo jí 95 let. Prožila skvělý život plný krásných okamžiků a vzpomínek. Poslední léta svého života pak trávila převážně se svým psím přítelem Boomerem, který jí byl vždy nablízku. Jednoho osudného dne byli ovšem tito dva nerozluční přátelé rozděleni, protože María zemřela.

Boomer truchlil s rodinou

Celou Maríinu rodinu tato událost silně zasáhla, jelikož jí měli všichni moc rádi. Největší rána to však dle všeho byla právě pro Boomera, jelikož se od té doby začal chovat velice podivně. Stále chodil a svou majitelku hledal. Rodina uspořádala pohřeb, na kterém se chtěla se svou milovanou rozloučit. Na tomto obřadu samozřejmě nechyběl ani Boomer.

Pes seděl u rakve

Po celou dobu, kdy probíhal smuteční obřad, seděl pes vedle rakve své zesnulé majitelky. Přesně takto se choval, když byla María ještě naživu. Vždy u své majitelky seděl či ležel a hlídal jí, což se rozhodl dělat i poté, co zemřela. Když poté nastal čas odvozu rakve na hřbitov, byla potřeba jí naložit do vozu, který na toto místo měl rakev dopravit.

Boomer chtěl jet také

Když byla rakev naložena do vozu, Boomer se rozeběhl a skočil do něj také. Toto gesto všem přítomným dalo najevo, jak moc měl svou majitelku rád a jak těžké pro něj je se s ní rozloučit. Pes seděl celou dobu vedle rakve a bylo na něm vidět, jak je smutný. Maríina rodina si jej však z vozu vzala k sobě a rozhodla se, že se o něj postará stejně dobře, jako jeho majitelka, která s ním bude nadále žít v jeho vzpomínkách.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*