81letá babička se provdala za 36letého přítele. Jejich společná pouť životem netrvala dlouho, nakonec zůstala sama a zklamaná

Fotografie: Depositphotos

81letá babička z Velké Británie se rozhodla, že si vezme za muže 36letého Egypťana. Nyní truchlí, neboť nemůže dostat vízum a být s ním.

O tom, že láska někdy opravdu nezná mezí, by mohla tato 81letá babička z Velké Británie vyprávět celé hodiny. Kdysi se totiž zamilovala do svého 36letého milence z Egypta, s nímž nyní touží uzavřít manželství. Problém je akorát v tom, že on za ní kvůli pandemii přiletět nemůže a ona už je dle vlastních slov na velké cestování příliš stará. Starší dáma nyní poskytla rozhovor pro britský deník The Sun.

Opravdu neobyčejný vztah

Svědectví 81leté Iris Jonesové šokovalo již mnoho lidí po celém světě, ovšem důvod byl prostý – rozhodla se, že si vezme 36letého „playboye“ z Egypta, který ji podle všeho oslnil svou nekončící láskou. Aby se milenci seznámili, stačil jim k tomu ze začátku pouhý internet. Netrvalo však dlouho (respektive pár týdnů) a Iris za svým milým odletěla, aby mohl celý příběh nabrat na síle. „Spali jsme spolu pár hodin poté, co jsme se seznámili,“ svěřila se Iris.

Fotografie: Pixabay

Mohamed také neváhal a jakmile svou milou poznal, vzdal se práce geodeta, aby s ní mohl trávit více času. „Byl jsem velmi nervózní, ale v okamžiku, kdy jsem ji spatřil, jsem věděl, že je to opravdová láska. Jsem šťastný muž, protože jsem našel někoho, jako je ona,“ svěřil se milující partner. Iris se netajila ani tím, jaký spolu mají milenci sexuální život: „Při naší první vášnivé noci jsme spotřebovali celou sklenici lubrikantu,“ smála se.

Problémy s cestováním

Netrvalo dlouho a za chvíli bylo bohužel po radovánkách. Mohamed totiž nyní čelí problémům skrze manželské vízum, které mu britská vláda nechce vydat. Iris je ze situace také absolutně na dně, protože jí zdraví nedovolí vrátit se zpět do Egypta. „Cestování do Egypta je pro mě velmi nákladné a prostředí v této zemi není vhodné pro mé zdraví,“ sdělila s tím, že od jejich odloučení neustále pláče. „Jsem odloučená od někoho, koho miluji, je to tak těžké. Nemám na své straně čas.“

Fotografie: Freepik

Vztah tohoto mezigeneračního páru se ovšem nelíbí Irisiným blízkým. Nejvíce nahněvaný je podle ní její 53letý syn, který prý dokonce přísahal, že nedovolí, aby se Mohamed stal jeho nevlastním otcem. Podle všeho však nakonec přehodnotil svůj názor a dal milencům požehnání. Iris nyní plánuje prodat svůj bungalov a přestěhovat se s milencem do Bristolu nebo Birminghamu. „Chce sem přijet a starat se o mě. Já pouze chci, abychom byli opět spolu,“ uzavřela rozhovor Iris.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]