Stačí dva trojúhelníky z látky a vyrobíte pomůcku, kterou budete milovat!

Přinášíme snadný a rychlý návod pro ty, kdo rádi tvoří. S naší pomůckou si usnadníte celou řadu činností, ať už cestujete nebo jste doma. Odteď nebudete kupovat papírové tašky, abyste měli kam dávat na cestách dárky. Tyto látkové tašky jsou chytré a příjemné. Dávejte dárky přátelům v ručně vyráběných textilních sáčcích.

Textilní sáčky

Tyto malé drahokamy usnadňují život, s jejich silou budete jednoduše uklízet a organizovat kufry a peněženky a další věci! Jsou to skvělé malé tašky, které lze použít pro občerstvení pro děti, jejich sportovní vybavení a seznam použití nekončí!

Mějte také na paměti, s efektní tkaninou, může být jakýkoliv styl kabelky proměněn ve večerní tašku. Doporučuje se zvolit satén, hedvábí nebo brokáty, protože tyto látky nejen odpovídají vašemu oblečení, ale mají také elegantní vzhled a dojem. Tyto tašky jsou dokonalým malým projektem pro experimentování s různými barvami a potisky.

Jak na vytvoření textilních sáčků

Budete potřebovat látku podle svého vkusu a druhou na podšívku, stužku v barvě látky či vzoru, pravítko, nůžky, křídu.

Dva stejně velké kousky látky položte tak, aby každá část měla líc dole. Látka musí mít tvar čtverce. Látku obšijte po obvodu. Pomocí pravítka si na látce odměřte a naznačte čáry, které pak vytvoří trojúhelníky. Podle nakreslených čas látku složte. Látku složte do malého čtverce, který opět vytvarujete do trojúhelníku a pravítkem označíte špičku, kterou pak zahnete.

Obraťte na ruby a protáhněte pod okraj stužku. Vznikne vám textilní pytlík, který můžete naplnit čím chcete. Pro názornou ukázku sledujte video.