Stiskněte tyto body kdekoli budete mít bolest – každá část těla je v dlani

Moderní západní lékařství je velmi pokročilé, ale mnoho výhod je známo i pro alternativní medicínu. Alternativní léky by neměly být používány jako náhrada za tradiční léčbu, ale stojí za to je zkoumat.

Východní kultury praktikují následující přirozenou léčbu úlevy od bolesti po celá staletí a je založena na víře reflexologie. V praxi reflexologie jsou naše dlaně spojeny s různými částmi těla a orgány. Pomocí tlaku na ruku a dlaň, ti, kteří praktikují reflexologii věří, že můžete zmírnit bolest a léčit nepohodlí.

Ulevte si od bolesti

Tlak aplikovaný během reflexologie má usnadnit fyziologickou odezvu v těle. Reflexologie je typem zdravotní péče, která se používá již tisíce let.Podle odborníků naše ruce a nohy obsahují více než 7000 nervových zakončení.

Silná praxe reflexologie může stimulovat orgány, stejně jako centrální nervový systém, a to by mohlo zase přerušit nebo změnit způsob, jakým cítíte bolest.

Za prvé, musíte se naučit umístění těchto tlakových bodů a který orgán je připojen. Poté byste měli stisknout bod po dobu 5 sekund, uvolnit 3 sekundy a několik minut opakovat.

Opakujte tuto metodu dvakrát denně a účinky budou úžasné!