Svatební dekorace – přehlídka sklenic

Každá nevěsta si přeje, aby byl její svatební den pokud možno, co nejkrásnější. Proto je důležité dát si záležet i na těch nejmenších detailech, jako jsou svatební dekorace. Právě dekorace mohou posunout vaší svatbu pohádkovému ideálu.

Svatební dekorace jako z pohádky

Tento sortiment zahrnuje nejen dort, krásný ubrus, ozdoby na auto, věnečky, plátky růží, ale i sklenice. Především určené pro nevěstu a ženicha. Mnohé dekorace se dají koupit, jiné je možné si vyrobit svépomoci. Stačí, pokud jste vy nebo někdo z rodiny trochu zručný a mohou vzniknout originální svatební dekorace. V dnešním příspěvku přinášíme video, kde je možné se inspirovat přehlídkou originálních ručně zdobených svatebních sklenic.

Přípitek na svatbě

  • Nejen sklenice hrají PRIM. Důležitý je samotný přípitek. Pokud jste to zrovna vy, kdo má příležitost vzdát úctu páru novomanželů, neměli byste proslov odkládat na poslední chvíli.
  • Můžete zkusit vymyslet různé příběhy či anekdoty, které souvisí s párem, jež se bude brát. Přemýšlejte, co chcete o těchto lidech říci a vyzdvihněte jejich originalitu a jedinečnost.
  • Když si uděláte čas na přípravu, zjistíte, že to nemusí být zase tak složité. Zkuste nerušeně psát minimálně 10 minut, cokoliv vás napadne o těchto dvou lidech. Pište mile, osobně a stručně. Nejlepší proslovy jsou od srdce sdělované historky.
  • Nedělejte ze sebe komika. Legrační historka či citát jsou fajn, ale vždy hovořte vkusně a taktně. Rozhodně nezmiňuje ex partnery novomanželů apod.
  • Proslov není příležitost hovořit sám o sobě, tudíž mluvte pouze k věci. Zakomponovat můžete klidně básničku, citát a upřímnou gratulaci k sňatku. Zkontrolujte si, kolikrát během svého proslovu hovoříte v první osobě a používáte „já“. Pokud bude proslov hovořit více o vaší osobě – přepište ho.
  • Nemluvte ani o tom, jak je manželství těžké, pokud to sami již dobře víte. Intelektuálním a studeným slovům se vyhněte obloukem. Berte novomanželé jako společnou jednotku. Mějte na paměti, že nepřipíjíte na staré dobré časy, ale jejich nový společný život.
  • Proslov dejte přečíst i někomu, kdo rovněž novomanželé zná nebo alespoň jednoho z nich. Poraďte se, přepracujte případně celý proslov a několikrát před zrcadlem si jej přečtěte nanečisto. Měl by znít nenuceně, uvolněně a bez chvění hlasu. To se nestane, pokud jej budete už dobře znát.

Handmade Wedding Glasses – Pahare Nunta

Obrázek: youtube.com