Anna dostala od svého přítele dřevěný náhrdelník. Až o 365 dní později zjistila, že se v něm skrývá zásnubní prsten

Fotografie: Bougnat87 / Creative Commons / Attribution 2.0

Když slavili první výročí svého vztahu, chlapec překvapil svou dívku zvláštním šperkem. Trvalo rok, než zjistila, co všechno se v dřevěném kousku skrývá.

Když byl Briton Terry se svou přítelkyní Annou už rok, rozhodl se jí předat velmi speciální dárek. Vyrobil pro ni proto řetízek s jedinečným přívěskem. Byl ze dřeva z deštného pralesa v Tasmánii a obsahoval také kousek lastury. Anně se dárek ohromně moc líbil, osobní šperk byl velmi příjemným překvapením. I když ho ale od předání nosila prakticky každý den, objevit jeho skryté tajemství jí zabralo déle než 1 rok. Co tedy tento kousek skrýval?

Když má klenot více vrstev

Během společného výletu do Skotska jí Terry konečně odhalil, že jde vlastně o šperk ve šperku. Náhrdelník, který nosila na krku, totiž ukrýval další klenot – konkrétně zásnubní prsten. „Rozhodl jsem se, že na tomto výletě požádám svou dívku o ruku. Ale chtěl jsem to udělat nějakým jedinečným způsobem. V té době jsem také chtěl začít pracovat se dřevem a napadla mě myšlenka tohoto dřevěného náhrdelníku.“

„Takže jsem se následně rozhodl zkusit to takhle a spojit obojí. Našel jsem prstýnek, o kterém jsem věděl, že jí bude sedět, a začal na tom pracovat,“ uvádí Terry pro Independent. Během výletu pak Annu požádal o řetízek, že ho chce vyfotit. Nožem ho pak otevřel, než došli na místo, kde položil Anně onu velkou otázku. Na kameře nastavil časovač a vracel se s přívěskem. Poklekl a odhalil zásnubní prsten.

Úlek, souhlas a otázka nakreslená do písku

Annu to překvapilo a zaskočilo ji, že nosila budoucí vlastní prstýnek celou dobu na krku, aniž by si to uvědomila. Celá ta myšlenka ji trochu zaskočila. „Mohla jsem ho ztratit, ty zatracený idiote,“ byla její první reakce. Naštěstí odpověď na klíčový dotaz byla nakonec ano. Terry se tak může těšit na to, až se oba partneři stanou mužem a ženou. Na video ze samotné žádosti o ruku se všemi podrobnostmi se můžete podívat výše.

Žádost ve 3 kilometrech nad zemí

Poměrně extrémní – nicméně nepochybně nezapomenutelná – byla žádost během tandemového seskoku. Jen hrstka lidí má nervy tento adrenalinový kousek vůbec podniknout. A i z nich je pouze několik schopných udržet si klidnou hlavu během samotného pádu. Brandon Stroban ale není obyčejný člověk. To zjistila i Nicole NaPasino, když jí ve výšce 3 kilometry nad zemí ukázal krabičku se zásnubním prstýnkem.

Na záznamu, který během společného seskoku pořídili, byla zřetelně v šoku. Udržela si ale glanc a odpověděla mu bez zaváhání nebo dramat. Tohle ukazuje dvě věci. Zaprvé – muž musel mít ocelově sevřený žaludek. Zadruhé – jaký je větší důkaz, že se k sobě ti dva hodí?

Zdroj: InspireMore