Chtěl požádat svou milovanou o ruku, ale nestihl si ani kleknout. Celá katastrofa byla zachycena na videu

Fotografie: Pixabay

V životě se odehrávají různé příhody. Některé jsou veselé, jiné smutné. Na ty nejpovedenější se pak obvykle s chutí vzpomíná. Možná tomu tak bude i u situace se ztraceným zásnubním prstenem.

Ross Bamber se svou přítelkyní tvořili pár už nějaký ten rok. Vztah jim fungoval na jedničku, měli se rádi a plánovali společnou budoucnost. Tu chtěl Ross potvrdit žádostí o ruku. Za zásnubní prsten neváhal dát značnou sumu peněz. Vždyť je pro ženu, kterou miluje z celého srdce. Den D, kdy ji chtěl požádat o ruku, pečlivě připravil. Dokonce neváhal ani nakoupit spoustu svíček, a vytvořit tak romantickou atmosféru.

Prodloužený víkend u vody

Pro důležitý životní krok vybral Ross Bamber okouzlující místo a svou partnerku pozval, aby na něm strávili příjemný prodloužený víkend. Pochopitelně jí o svém plánu neřekl vůbec nic. Užívali si společných volných dní, relaxovali a konzumovali dobroty. Když si byla jeho vyvolená zaplavat, pečlivě nachystal celou scenerii včetně kamery pro natočení videa. Ten okamžik chtěl mít zaznamenaný navěky.

Fotografie: Pexels

Video jako důkaz nepovedené žádosti o ruku

Když se Rossova přítelkyně vrátila z koupání, čekal už na ni a užíval si její překvapení. Hořící svíčky a překrásná hudba vytvářely romantiku, jakou bývá vidět ve filmech. Ross se právě chystal vytáhnout z kapsy kraťasů krabičku se zásnubním prstenem a pokleknout. Jenže se mu tento obrat nepovedl, jak si původně představoval. Zavrávoral a prsten v hodnotě 30 tisíc korun, který už držel v prstech, mu spadl do jezera. Kamera vše pochopitelně nasnímala.

Nová žádost o ruku s novým prstenem

Když se s události svěřil svým přátelům, ti se Rossovi snažili pomoct. Jeden se nabídl, že se pro prsten potopí. Ani když prohledával dno jezera místo po místě, prsten nenašel. Rossovi nezbývalo nic jiného než jít a koupit nový prsten. Udělal to hned a opět za něj neváhal dát vysoký finanční obnos. Druhý pokus o žádost o ruku se již podařil a jeho přítelkyně konečně řekla „ano“.

@rossbamber

Please watch this fail of a proposal attempt ….. #inthedrink #worseluckwiththesethings #proposal #hottub #fiance #fyp #dontaskquestions #engagementring #engagmentringchallenge #lovestory #funnynownotthen #lakehouse #wispymeadows #norwich #norfolk #shopping #singingtexttospeech

♬ original sound – Ross Bamber

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]