Kuriózní žádost o ruku rozdělila internet na 2 tábory. Chování ženy spustilo vlnu kritiky

Fotografie: Depositphotos

Tato žena se toho nebojí. Nečekala, až ji o ruku požádá její partner. Koupila prsten a sama před ním na pláži poklekla. Někteří lidé to však nemohou vystát.

Zdá se, že časy se mění. V dnešní době už snad nikoho nepřekvapí ani to, co udělala slečna Garchaová. Na svém TikToku zveřejnila příspěvek, ve kterém pokleká před svým milovaným a žádá ho s prstýnkem o ruku. Sekce komentářů je pak opravdu výživná. Zatímco jedni jí tleskají, jiní se opravdu nedokáží udržet a píší nenávistné komentáře.

Poklekla na pláži a nabídla mu prsten

Sukhmin Garcha je 27letá žena původem z Indie. Se svým partnerem žijí v kanadském Vancouveru. Nedávno rozčeřila sociální sítě svým příspěvkem, na kterém je zachyceno, jak žádá svého přítele o ruku. Na pláži poklekne, a když se její partner otočí, natáhne k němu ruku s prstýnkem. Její muž je překvapený, pak se mu však na tváři rozlije široký úsměv. Nechá si nasadit prsten a poté se zamilovaný pár obejme.

Krásná žádost o ruku, která se dost vymyká tradici. V dnešním emancipovaném světě už to řada lidí považuje za něco normálního. V komentářích se tak objevily převážně povzbuzující reakce. Některé ženy se svěřily s tím, že svého partnera rovněž požádaly o ruku a bylo to podle nich kouzelné. Jedna komentující z Irska dokonce uvedla, že u nich je zvykem, že v přestupný rok mohou o ruku žádat právě ženy. A i ona tak učinila.

Muž ji požádal o ruku před stovkami lidí. Když žádost natáčela jeho telefonem, přišla zpráva od milenky

Problém s tím mají spíše ženy

Jak si všiml deník Newly, velká část nenávisti na internetu pochází spíše od žen. Sukhmin se tak mohla dočíst, jestli nemá zraněné koleno, ale také to, že nemá žádnou sebeúctu a měla by se stydět. Také podle nich její partner nevypadal zase tak nadšeně. Muži byli překvapivě mnohem smířlivější a s žádostí o ruku ze strany žen by zase takový problém neměli.

@sukhmingarcha This summer was special 🤍 #kelownabc #fyp ♬ yebbas heartbreak – ︎

A co si o tom myslíte vy? Je to už příliš emancipované, nebo je to každého věc? Jak poznamenalo i mnoho lidí v komentářích, hlavní je, že se mají rádi. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jinou žádost o ruku, do které se zapojil i letištní personál. Zajistil smyčcové kvarteto i šampaňské. Lidé na letišti tak měli o zábavu postaráno.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]