Žádost o ruku se letištní personál rozhodl romanticky vylepšit. Zajistil smyčcové kvarteto i šampaňské

Fotografie: Depositphotos

V centru houstonského letiště Hobby se odehrála okouzlující scéna, která jako by vypadla přímo z nějaké kouzelné pohádky. Všude kolem byl dav jásajících lidí a šampaňské bouchalo ve velkém.

Russell Rainwater ze Sealy v Texasu plánoval položit osudovou otázku své přítelkyni Terri Jo Youngblood. Překvapení si připravil na nedělní ráno, jelikož tam Terri v tu dobu měla být. Začátkem téhož měsíce musel zároveň odeslat na letiště formulář, aby od nich dostal povolení k uskutečnění této události. To personál letiště nejen odsouhlasil, ale také do toho zakomponoval živou hudbu, dort, šampaňské, a dokonce i malíře, aby zachytil radostný okamžik.

Požádal ji o ruku na letišti

Russel původně plánoval, že na svoji vyvolenou počká s prstýnkem před budovou, ale dav lidí ho doslova tlačil dovnitř. Stovky lidí tedy čekaly na návrat budoucí snoubenky, a když konečně dorazila, všechno bylo připraveno. Russel si poctivě klekl na jedno koleno a vyznal Terri svoji lásku. Ve chvíli, kdy řekla ano, se rozlévalo šampaňské, smyčcové kvarteto začalo hrát a kameraman s malířem tento dojemný okamžik zachytili.

Našel lásku svého života

Po krátkém, ale vskutku hojném představení se dav rozešel a zamilovaní šli společně domů. „Ještě jednou vám děkujeme, že jste pro nás učinili tuto událost nezapomenutelnou,“ uvedl Russel ve zprávě pro letiště Houston. On samotný však neočekával, že by se někdy oženil, jelikož už mu bylo 51 let, ale poté, co potkal svoji vyvolenou, všechny pochyby zmizely. Díky tomu se stal nejšťastnějším mužem pod Sluncem.

Jak se dvojice seznámila?

Milostný pár se seznámil online na facebookové seznamce, což je v dnešním světě internetu celkem velkým trendem. Mnozí se často bojí udělat krok kupředu novým možnostem, ale z tohoto případu jasně vyplývá, že to člověk musí zkoušet. Nikdy není pozdě si najít spřízněnou duši, se kterou strávíte zbytek života.

Dav kolemjdoucích tleskal, když na veřejnosti požádal svou milovanou o ruku. Později byl pár zatčen

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]