Tanga nebo brazilky?

Je pravda, že hezká holka si může na sebe natáhnout i pytel a pořád bude hezká. To stejné platí o kalhotkách. Krásný a pevný zadek bude vypadat úžasně i v bombarďácích. Nicméně, kdo by chtěl nosit bombarďáky? Proto se dnes společně podívejme do světa spodního prádla, kde se mimo jiné dozvíte, jak se dá s tímto druhem zboží kouzlit. Sice vám to zadek o čtyři čísla nezmenší, ale s trochou šikovnosti se dá opticky čarovat. Nehledě na to, že se některé dámy chechtají klukům, kteří nosí kalhoty pod kolena a vykují jim trenýrky. A co slečny, které k bokovým kalhotám nosí klasické kalhotky a ty pak vyčuhují? Je to úplně stejné módní peklo, jako popisované kalhoty pod koleny. Přejdeme tedy ke správnému výběru spodního prádla.

Nesprávná velikost i střih

Spoustu žen, které jsou štíhlé, nakupují spodní prádlo o jedno i dvě čísla větší. Což vede k tomu, že se kalhotky pak rolují, vykukují, tvoří jakési nevzhledné faldíky. Přesně opačně to dělají ženy s nějakým tím kilem navíc. Možná se stydí a možná, že si skutečně myslí, že velikost 40 nacpou do velikosti 36. Tyto pak stáhnou stehna, pas, zadek a tukové polštáře doslova přetékají. Tím si naopak opticky nějaké to kilo ještě přidají. Přitom správná velikost podpoří přirozenou krásu, takovou, jaká skutečně je. Nezapomínáme ani na výše uváděné bokové kalhoty. V takovém případě volíme velmi nízké kalhotky. A tento styl se nehodí pro ženy, které mají vypouklé bříško.

Kdy zvolit tanga

Tento typ kalhotek je velmi oblíbený především u mladší populace a hodí se jen pro pevné a oblé pozadí. Nedá se svítit, stylové kalhotky tanga skutečně vypadají sexy jen na téměř dokonalé postavě a mladých ženách. Ale nezoufejte! Na scénu přicházejí tanga s nohavičkou nebo „brazilky“, které kombinují tanga kalhotky s pohodlím a komfortem. Tento střih už ledacos spolkne a sluší téměř každému.

Kalhotky pro nepříliš pevný zadek

Jak sám název prozrazuje, u tohoto typu zadečku je vhodné podpořit jeho pevnost. Toho se dá docílit prostřednictvím stahovacích kalhotek s vyšším sedem a nohavičkami. Délku nohaviček pak volíme podle výšky. Malá postava by měla sáhnout po krátké verzi nebo vykrojených nohavičkách a vyšší postava si může dovolit delší nohavičky. Je jasné, že malé postavě by to opticky ještě více ukrojilo nohy. Stejně tak maskujeme i bříško. Volíme kalhotky do pasu a pružné elastické materiály, které jsou příjemné, ale dokážou stáhnout.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net