Termohrnek, zmrzlinovač a rýžovar: Kuchyňský trojlístek od Tescoma

Fotografie: Depositphotos

Máme pro vás hned několik pomocníků, které vám čas strávený přípravou pokrmů sníží a nutné minimum.
Nechcete v kuchyni trávit moc času? Ani nemusíte! Výkonné kuchyňské nástroje spoustu práce odvedou za vás.

Delegujte práci na kuchyňské pomocníky

Chytré elektrospotřebiče v současné době jsou nedílnou součástí většiny domácností. Kdo taky dnes má čas, chuť a sílu ručně hníst těsto, že? Časově náročné ale bývá třeba i strouhání brambor na bramborák. Nebo krájení zeleniny na malé kousky. O obě tyto činnosti se postarají výkonná elektrická struhadla. Samotnou kapitolou jsou kuchyňské roboty. Ty namelou maso, ořechy, uhnětou těsto, našlehají šlehačku a ty opravdu výkonné třeba uvaří i polévku.

Termohrnek

Jako velmi praktický se ukazuje i termohrnek Constant. To je taková inovovaná verze klasické termosky, která dokáže uchovat vámi požadovanou teplotu vašeho oblíbeného nápoje. Nejenom nápoj teplý, ať již kávu neb čaj, ale také ty studené. Termohrnek využijete nejenom na cestách, ale i ve své kanceláři a doma. Zkrátka nebudete muset ztrácet čas přípravou nových a nových nápojů.

Rýžovar

Také se vám při přípravě rýže připaluje dno? Při jejím vaření je totiž třeba ji často míchat. Nebo k její přípravě používat rýžovar. Třeba ten z portfolia značky Tescoma uvaří rýži dlouhozrnnou, krátkozrnnou, kulatozrnnou i jasmínovou. Bez vašeho přičinění. A nemusíte ji ani po uvaření konzumovat, v přístroji totiž díky funkci udržování servírovací teploty nevychladne. Chytré, že?

Zmrzlinovač

Máte chuť na domácí zmrzlinu? Tu vám zase vyrobí zmrzlinovač GrandChef. A spolu s ní i sorbet nebo vynikající koktejl. Pro blížící se letní dny přímo ideální trio na zahradu či terasu, nemyslíte? Pochutnávat si můžete na zmrzlině nejenom chutné, ale také zdraví přínosné. Bez éček, konzervantů a umělých dochucovadel. Ještě váháte? Neměli byste!