Termotransferový lis umí nabídnout opravdu hodně. Jak toho využít?

Už jste někdy přemýšleli nad uplatněním termolisu? Je skutečně široké. V mnoha firmách pomáhá třeba při výrobě reklamních předmětů. Pokud si navíc pořídíte kvalitní výrobek, můžete počítat s investicí na dlouhá léta dopředu. Na našem trhu lze v současnosti zakoupit značkové termolisy, a to za velmi zajímavé ceny. Přitom ještě nedávno byla tato technologie stále relativně drahá, ale to se již změnilo. Takový přístroj si tak může pořídit i menší firma nebo jednotlivec.

Široké uplatnění termolisu

Pokud jsme jako příklad uvedli možnost výroby reklamních předmětů, tak zde dokáže termolis opravdu hodně. Kromě toho je to zařízení, které se velmi snadno ovládá a poskytne vám vysokou kvalitu výstupu. Zvolenou předlohu můžete aplikovat třeba na:

  • Textilní materiály
  • Hrnečky a další 3D předměty

Velmi populární jsou samozřejmě lisy na textilní materiály. Můžete jimi vyrábět oblíbené potisky na trička, bundy, čepice nebo jakýkoliv jiný potisk. Lisy na textil se postarají o celý proces lisování, to na základě vašeho nastavení. Podstatné je, že se lisuje na ploché materiály. Existují ale také termolisy, které zvládají lisování na 3D objekty. To potom mohou být již zmiňované hrnečky, obaly na mobilní telefony či cokoliv jiného. U termolisů pak rozhodně stojí za zmínku, že zvládají i struktury s hrubším nebo členitějším povrchem.

Zajištění napájení nejen pro termolis

V každé firmě je samozřejmě klíčové zajištění provozu důležitých strojů a zařízení za všech okolností. Toto vám mohou nabídnout kvalitní elektrocentrály. A samozřejmě je nemusíte používat pouze pro zálohu, ale také jako výkonná zařízení v místech, kde není dostupná elektrická energie. Na výběr jsou různé varianty podle způsobu vašeho použití, vybírat si můžete také mezi modely stacionárními nebo mobilními. Můžete tak zajistit napájení různým strojům, jako třeba lisu, v místě, kde to jinak nelze řešit.