Muž navštívil se svou matkou bývalou partnerku a řekl jí, co si o ní myslí. Druhý den mu na dveře klepala policie

Fotografie: Depositphotos

Muž si našel přítelkyni a neposlouchal, když ho před ní jeho matka varovala. O několik měsíců později si uvědomil, jak velkou pravdu měla.

Mladý muž si uvědomuje, že ho jeho největší láska připravila o vše, co v životě měl. Marně neposlouchal svoji matku, která na začátku jejich schůzek říkala, že to není vhodná žena pro něj. Z nějakého důvodu zkrátka nevěřil tomu, že by mohla mít matka pravdu. Na vše přišel až po několika měsících. Co se tedy vlastně stalo?

Dělal pro ni vše

Opravdu svoji partnerku považoval za nejlepší ženu na světě. Myslel si, že spolu budou napořád a budou mít šťastný a dlouhý život. O šest měsíců později ji požádal o ruku. Poté si našetřili nějaké peníze a po čase si pořídili vlastní byt. Okamžitě totiž pochopil, že opravdu nemohou žít s rodiči, to nepřipadalo v úvahu.

Fotografie: Depositphotos

Do tohoto manželství opravdu investoval, jak jen mohl. A poté se najednou změnila, jakoby ji někdo vyměnil. Všechno ji dráždilo, neustále se zlobila a potom také plakala. Vůbec nechápal, co chce a jak jí má pomoci. V létě se najednou sbalila a odjela i s dítětem k rodičům na vesnici. A byla tam delší dobu, než muž vůbec očekával.

Museli se rozvést

Jakmile se vrátila, začaly šílené hádky, které se opakovaly každý den. A pak došlo k nejhoršímu, manželka podala žádost o rozvod. Muže to samozřejmě zasáhlo, ale snažil se dělat vše proto, aby dostal dceru do své péče. To se mu sice nepodařilo, ale naštěstí ji mohl aspoň pravidelně vídat. Stále však doufal, že se s manželkou dají opět dohromady.

Fotografie: Pexels

Jednoho dne šel se svoji matkou navštívit dcerku. Ale žena ho ani nepustila dovnitř. Další den na jeho byt zazvonili policisté. Dozvěděl se, že jeho bývalá žena na něj podala trestní oznámení a také řekla, že jeho dcera vůbec není jeho. Rozhodl se tedy, že požádá o testy DNA, protože si byl jistý, že je jeho. Jenže testy ukázaly, že opravdu není otcem. Nechápe, proč mu žena neřekla pravdu rovnou.

Zdroj: Newsner