Top 5 vánočních dárků pro muže

Vánoční čas klepe na dveře a s ním přichází každoroční problém – dárek pro muže. Došla Vám inspirace a vy se trápíte nad tím, co mu udělá radost? My Vám zde dáme seznam skvělých nápadů s několika tipy na dárky. V našem seznamu najdete dárky pro všechny věkové kategorie.

Chytré hodinky

Tyto hodinky přináší mnohem více než jen informaci o čase. Jsou prodlouženou rukou chytrého telefonu, s nímž jsou bezdrátově propojeny přes Bluetooth. Zobrazují informace o příchozích zprávách, lze s nimi přijmout či odmítnout hovor, ovládat přehrávání a využívat dalších mnoho aplikací.

Sportovní chytré hodinky jsou navíc obohaceny o funkce počítání kroků, měření tepu či monitoru spánku a umožňují připojení hrudního pásu. Jsou také odolnější vůči prachu, vodě a nárazu. Chcete-li při jejich nákupu ušetřit, tak neváhejte využít například slevový kód Insportline, který naleznete také na webu Vasekupony.cz.

Virtuální realita

Nezapomeňte, že v každém chlapovi je kus kluka, který si rád hraje. Virtuální realita je headset, který můžete připojit k PC nebo k herní konzoli PlayStation 4. Cílem VR je prezentovat fiktivní digitální svět v pokročilé simulaci včetně snímání vašeho pohybu. Umožní Vám nahlédnout do vzdálených míst naší planety, vyzkoušíte si extrémní zážitky a mnoho dalšího.

Party reproduktory

Je váš muž milovník hudby, rád pořádá party a oslavy? Pokud jste si na tuto otázku odpověděla ,,ano“ tak potom se mu bude určitě hodit Party reproduktor. Tyto reproduktory jsou přizpůsobeny pro ozvučení vnitřních a venkovních oslav. Proti klasickým reproduktorům k mobilu nabídnou vyšší výkon, mikrofonní a nástrojové vstupy (jsou připraveny pro karaoke) a často rovněž zlepšenou odolnost vůči hrubějšímu zacházení (zpevněné rohy apod.). I když jsou větší a těžší než běžné reproduktory k mobilu, díky kolečkům a madlům je bez problémů kamkoli přenesete.

Holící strojky

Každý muž určitě pod vánočním stromečkem ocení nový holící strojek. Širokou škálu holících strojků nabízí také Lekarna.cz, která Vám nenabídne nejen samotný holící strojek, ale také slevový kód Lekarna.cz.

Vybírat můžete z frézkových strojků, které fungují na základě rotačních pohybů jednotlivých hlav. Tento typ vyhovuje spíše mužům s delšími, vlnitými nebo tvrdými vousy. Pokud se váš muž holí pravidelně, tak Vám pro něj spíše doporučíme planžetový strojek, který funguje na principu vibrací nožů pod planžetami.

Přípravky s proteiny

Proteiny (bílkoviny) hrají v našem těle velmi důležitou roli. Jedná se o skupinu látek, které zastávají v těle nejrůznější funkce. Jednou z těchto funkcí je stavební, což znamená, že tvoří tělesnou hmotu. Je nezbytné dbát na dostatečný přísun proteinů do našeho těla. Existuje mnoho doplňků stravy, jako jsou proteinové nápoje, sypké směsi nebo také proteinové tyčinky, všechny tyto doplňky můžete kupovat za úžasné ceny na lekarna.cz.