Vezměte nůžky a nastříhněte část podprsenky. Uděláte z ní luxusní podprdu

úprava podprsenky

Ženy občas potřebují skrýt zapínání podprsenky. Tento trik se může hodit, když si pořídíte šaty s odhalenými zády a budete chtít skrýt zapínání prádla.

Spodní prádlo je věčným tématem žen i mužů, jelikož hodně lidí má různá kritéria. Většina lidí si však přeje to, aby jim spodní prádlo sedělo, a tudíž jim bylo pohodlné. Další zároveň chtějí, aby jim nejen sedělo, ale aby i hezky vypadalo. Tato žena přišla s trikem, díky kterému si můžete vzít i triko s odhalenými zády, a přitom na sobě mít podprsenku, která pouze není vidět a nekazí tak hezký vzhled oblečení.

Nošení podprsenky je pro mnoho žen důležité

Pokud byste si mysleli, že nošení podprsenky není důležité, tak pro mnoho žen je toto spodní prádlo důležité i kvůli zdraví. Některé ženy mohou bolet záda od toho, když mají větší prsa. Z tohoto důvodu pro ně může být velký problém, když by si měli vzít například plesové šaty s odhalenými zády a pod ně si nebrat podprsenku jen z toho důvodu, aby nebylo vidět zapínání.

Různé druhy spodního prádla

Ve chvíli, kdy byste měli šaty s odhalenými zády, a přesto si na sebe chtěli vzít podprsenku, můžete tak udělat díky několika střihům podprsenek na trhu. Je ale možné, že vám nebudou sedět. Poté je tedy možné vyzkoušet trik této ženy, která přišla na to, jak z klasické podprsenky vyrobit svépomocí takovou, u níž není vidět zapínání na zádech, a přesto poslouží v mnoha případech.

Trik s obyčejnou podprsenkou

Díky tomuto triku ušetříte nejen hodně nervů s tím, když byste museli shánět novou podprsenku, ale také ušetříte finance tím, že si nekoupíte nové spodní prádlo. Jednoduše sáhněte po podprsence, která je vám pohodlná a klidně byste si ji vzali pod šaty s plnými zády. Počítejte ale s tím, že budete stříhat a šít, takže si připravte šití.

dámské spodní prádlo

Začněte stříhat podprsenku

Hned jako první je potřeba zmínit, že u podprsenky vůbec nebudete stříhat ramínka. S nůžkami se tedy přesuňte ke spodním páskům na podprsence, které byste si jinak zapínali za zády a ustřihněte je přímo u kostice. Po odstřihnutí vám zbydou jen košíčky a ramínky. Dávejte pozor, abyste od těchto pásků opatrně odstřihli i ramínka.

Následně si vezměte nit s jehlou a sáhněte po ramínku od podprsenky. Nyní můžete přiložit konec ramínka ke kostici pod jedním košíčkem a asi v polovině kostice jej začít přišívat. To samé udělejte i s druhým ramínkem a s druhým košíčkem / kosticí. Až budete mít hotovo, zkuste si podprsenku obléci. Tímto způsobem vám bude podprsenka držet pouze díky ramínkům přes ramena a zbavíte se zapínání za zády, které by nevypadalo hezky v oblečení, které má odhalená záda.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*