V lese učinila hrůzný nález. Poté, co prozkoumala dva pohozené pytle, okamžitě volala o pomoc

Fotografie: Depositphotos

Příklad opravdového barbarství, některých lidí, si na vlastní kůži zažila jedna žena z Polska. Při procházce lesem našla dva svázané pytle, do kterých někdo dal psy.

Na internetu se objevila zpráva z blízkého útulku. Provozovatelé v ní informují o této události a vyzývají pozorné občany, aby jim pomohli vypátrat viníka. Kdo nechal pejsky napospas svému osudu v lese a odsoudil je k jisté smrti, se zatím neví. Naštěstí se na procházku do lesa vydala žena, která našla psy ještě živé a zavolala pomoc. Nyní jsou oba v bezpečí útulku a hledá se pro ně nový majitel.

Z pytlů se ozývalo zoufalé kňučení

Celá událost se odehrála v lese Fabianówě v okrese Ostrów, který se nachází ve Velkopolském vojvodství. Žena si vyšla na procházku do místního lesa. Najednou uviděla dva pytle, které ležely vedle sebe a byly pevně svázané. Když přišla blíž, viděla, že se pytle hýbou a zaslechla kňučení. Podařilo se jí pytle rozvázat a s hrůzou zjistila, že se jedná o dva roztomilé pejsky, které někdo nemilosrdně odsoudil ke kruté smrti.

Ihned kontaktovala policii a ti přijeli s majiteli místního útulku. Psi byly vyšetřeni a dostalo se jim potřebné péče. Naštěstí nebyly nijak vážně zranění, ale psychicky se s tímto zážitkem budou určitě ještě nějakou dobu srovnávat. Lidé z útulku byli jednáním neznámého člověka šokovaní a poprosili veřejnost o pomoc při hledání tohoto krutého člověka.

Tyrana se nakonec podařilo dopadnout

Na jejich Facebookové stránce zveřejnili oznámení: „Pozor! Další šokující věc! V lese u Fabianówa byli nalezeni dva psi svázaní v pytlích. Už jedeme na místo, abychom je zajistili, protože víme, že psi žijí. Jaký je jejich zdravotní stav, nevíme, ale doufáme, že je zachráníme. Děkujeme paní, která neprošla lhostejně kolem a upozornila nás. A nyní prosba na všechny dobré lidi: hledáme člověka, který to udělal. Pro tuto bestialitu nemáme slov. Doufáme, že fb opět ukáže svou sílu.”

A Facebook nejspíš sovu sílu skutečně ukázal. Spolu s pozornými občany se podel poslední zprávy podařilo viníka vypátrat. Jedná se o šestapadesátiletého muže, který psy do lesa odnesl a nechal je tam. Muž bydlí poblíž a údajně mu psi už lezly na nervy, tak se rozhodl, že se jich tímto krutým způsobem zbaví. V Polsku mu za toto jednání hrozí pokuta a až dva roky vězení. Pro pejsky se brzy podařilo najít nové majitele a tak si užívají bezpečí a lásku u nových majitelů.

Zdroj: Polsatnews

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*