V teple, v suchu a za fešáka. Investovat do kvalitního dětského oblečení se vyplatí

Trh s oblečením je dnes doslova zaplavený levnými kusy, u kterých si nikdy nemůžete být jistí, jestli a jak dlouho vydrží v použitelném stavu. Pokud kupujete oblečení pro děti, možná s vědomím toho, že z nové dětské mikiny stejně dítě za pár měsíců vyroste, raději sáhnete po levnějším kusu. Jaké překvapení vás ale čeká, když mikina po druhém vyprání zcela ztratí tvar a barvu.

Šetřit na dětském oblečení se nevyplatí, raději investujte do kvality a dopřejte svému potomkovi takový kus oblečení, který mu vydrží než z něj vyroste. Poté navíc bude v takovém stavu, že jej bude moci poslat dále do světa. Ať už předat mladšímu sourozenci, známému, nebo prodat.

Děti potřebují teplé a pohodlné oblečení, které vydrží

Po drtivou většinu roku děti oblékáte tak, aby jim nebyla zima a cítili se pohodlně. Tyto předpoklady splňuje dětské oblečení ze speciálních materiálů. Taková dětská softshellová bunda bude vaše dítko provázet jak při cestách do školy, tak při skotačení venku. Využije ji na jaře, na podzim i v teplejších zimních dnech. Obdobnou funkci splní i dětské softshellové kalhoty. Stejně jako bunda zahřejí, jsou prodyšné, nepropouští vodu a chrání před větrem.

Mimo to je softshellové oblečení dostatečně odolné. Nepřijde si na něj voda ani bláto a snese i drobné oděrky. Pro hraní si na hřišti, v lese nebo jen procházky jde o ideální variantu. Jde-li vám o to, udržet dítko v teple, skvěle k tomu slouží flísová mikina. Hodí se jak pod bundu, tak i samostatně.

Kvalitní dětské oblečení od českých švadlen

Jestli stále nemáte svůj oblíbený obchod s kvalitním dětským oblečením, mrkněte se na značku Veselá nohavice. Jde o českou značku, která však nepřeprodává dětské oblečení z ciziny, ale sama si ho šije. Používá k tomu, kromě fleecu a softshellu i látky od českých dodavatelů. Jak již název napovídá, všechno oblečení je barevné a veselé, tak jak se to k dětem hodí, a jak to mají děti rádi.