Vánoce jako z pohádky zažijete v Praze

Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům roku. Právě s příchodem Vánoc se každý vydává do ulic a na nákupy. Nejen nakupování dárků je důvodem, proč to lidi i v tomto lezavém počasí táhne ven. Především Vánoční trhy, atmosféra, výzdoba, blikající světýlka a vůně jsou velkým lákadlem. 

V Praze dostávají nejkrásnější svátky roku ten správný břink. Chystáte-li se užít si Vánoce v našem hlavním městě, pak vás budou zajímat levné hotely v Praze. Věžičky, paláce, starobylé domy, dlážděné uličky a osvětlení plynovými lampami se vryjí do paměti každému návštěvníku. Vánoce včetně oslav konce roku patří k chvílím, které dle lidových tradic chceme trávit s rodinou a blízkými. Praha je okouzlující během celého roku, ovšem v období Vánočních svátků je doslova dech beroucí. Proč zavítat i s dětmi do Prahy nejen na nákupy dárků?

Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš patří k populárním dnům adventu a slaví se 5. prosince. Vydáte-li se v podvečer do pražských ulic, pravděpodobně potkáte svatého Mikuláše v doprovodu čerta a anděla. Hodné děti jsou odměňovány cukrovinkami a ovocem, neposlušné dostanou brambory či uhlí. Kde jinde zažít lepší atmosféru než v kouzelné Praze. Hotel Praha vám zajistí nejen příjemný pobyt, ale možnost účastnit se dalších akcí, aniž byste museli pospíchat na vlak a cestovat zpátky.

Vánoční trhy

Bohatý program a neopakovatelnou sváteční atmosféru s možností nákupu originálních dárků najdete v historickém Průmyslovém paláci v Praze Holešovicích, ve dnech od 9. – 18. prosince. Celkovou atmosféru ještě umocní Hrnčířské a řemeslné trhy nebo unikátní výstava 200 betlémů celého světa.masáže

Relaxace na konci roku

Běhání po obchodech a různých akcích určitě člověka unaví. Navíc má za celý rok každý už všeho tak akorát. Ubytování v centru Prahy vám umožní účastnit se zajímavých akcí, kdykoliv se vám bude chtít. Mezi tím si můžete přímo v hotelu vychutnávat thajské masáže a další masáže všeho druhu: relaxační, bylinkové, olejové, lávovými kameny či aromaterapii, kde dobijete potřebnou energii.

Obrázek: pixabay.com