Ubytování v drahém pokoji se změnilo v noční můru. Majitel ji napálil tím nejhorším způsobem

Fotografie: Freepik

Mladá cestovatelka se těšila na dovolenou v italském Bibione. Ubytování však rozhodně nebylo takové, jaké si zaplatila. Podívejte se, jaký „výhled“ ji čekal.

Mladá žena si podle webu Topky objednala ubytování v Itálii přes Airbnb. A dokonce si připlatila za pokoj s výhledem na moře. Když však vstoupila do objednaného ubytování, nevěřila vlastním očím. Takhle podvedená se ještě nikdy necítila. Na svých sociálních sítích se s ostatními podělila o to, jak podle jejího ubytovatele vypadá „výhled na moře“.

Za vysněný výhled si dokonce připlatila

Influencerka Clarise Murgiaová se na svém tiktokovém účtu podělila s ostatními o nemilou zkušenost. Vydala se na dovolenou do italského Bibione a přes známou platformu Airbnb si tady objednala pokoj. V popisu ubytování stálo mimo jiné, že z pokoje je výhled na moře, za který si dokonce připlatila. Když však vstoupila do již zaplaceného pokoje, nestačila se divit.

V krátkém videu s názvem „Očekávání versus realita“ natočila výhled z jejího balkonu. Ten se zprvu opravdu jeví jako pohled na nádherné modré moře s loděmi. Když však kameru více oddálí, ukáže se, že nádherné moře je jen obrovský plakát, jenž je umístěný na protější budově. Ve skutečnosti je tak její balkon nasměrován do vnitrobloku s výhledem na oprýskanou zeď a zamřížovaná okna.

Dovolená se proměnila v noční můru. V penzionu našli obraz, ze kterého jim ztuhla krev v žilách

Lidé přispěchali i s radou

„Cítím se podvedená, lidi. Takhle mě ještě nikdy nikdo nenapálil,“ připsala ke svému videu, které začali lidé masově sdílet. Během chvilky jej vidělo téměř 3,5 milionu lidí a mnozí tuto situaci také okomentovali. „Airbnb nelhal!! Dostala jste výhled na oceán,“ zní jeden z pobavených komentářů. Jiní lidé zase připojili rady, jak se podobným překvapením vyhnout.

@clarisamurgia Espectativa vs realidad #italia #parati #italy #paratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii #beach #playa #spiaggia #mare #vacanza #estate ♬ Risa Exagerada – Kosovo inefi

„Tip, nenechte se unést fotkami z Airbnb, podívejte se na polohu na mapě a odtud byste měli mít alespoň představu, zda je to opravdu blízko k moři,“ radí zřejmě zkušený cestovatel. Platforma Airbnb je velmi oblíbená, mnoho lidí s ní však nemá nejlepší zkušenosti. Podívejte se na jiný děsivý zážitek s ubytováním, o kterém jsem na SvětěKreativity psali. Rozlučka se svobodou se proměnila v noční můru.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*