Z dokonale naplánované dovolené se stala noční můra. O tomto riziku prodejci nemluví

Fotografie: CAPTAIN RAJU / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Měla to být poklidná dovolená v Karibiku, pro manželský pár se ale změnila doslova v horor. Ani jeden z manželů se z jejich dovolené snů nevrátil domů.

Na ostrově Carriacou trávil manželský pár svou dovolenou. Měly to být idylické chvíle, plné lásky a romantiky, bohužel tyto vysněné plány se neuskutečnily. Naopak, místo dovolené jako z romantického filmu se dostali do filmu hororového. Na oblíbené Paradise Beach byla jednoho dne objevena jejich těla, okolnosti kolem úmrtí zůstávají záhadou.

Policie čeká na výsledky pitvy

Ve chvíli, kdy moře přineslo na pláž dvě těla, byli na místo zavolání odborníci. Muž byl za mrtvého prohlášen okamžitě, ženu ve věku 77 let ještě převezli do nemocnice, i ona ale zde svůj boj o život prohrála. Podle webu DailyMail zůstává přesná příčina jejich smrti záhadou, dá se ale předpokládat, jak k celému neštěstí došlo.

Podle prvních výsledků a prohledání obou osob na místě vše nasvědčuje tomu, že u obou dvou došlo k utonutí. S největší pravděpodobností muž během koupání v moři dostal infarkt, žena se bez váhání vydala zachránit a bohužel se jí tento pokus o pomoc svému milovanému partnerovi stal osudným. To jsou informace, které k případu na svých stránkách zveřejnil deník Metro.

Žena vyrazila na plavbu lodí s partnerem a kamarády. To, co viděla v přímém přenosu, už z hlavy nevymaže

Životní láska se jí nakonec stala osudnou

Muž byl nalezen mrtvý, žena, která ležela vedle něho, ještě žila. Záchranáři ihned zahájili její převoz do zdravotnického zařízení a snažili se ji udržet při životě. Tato snaha se bohužel ale nesetkala s úspěchem, žena po převozu zemřela. Přesnější informace budou policisté vědět po pitvě, vše ale nasvědčuje scénáři, který jsme uvedli výše. Žena šla do moře pomoci svému životnímu partnerovi, který umíral na infarkt.

Pláž
Fotografie: Pexels

Nejedná se ale o jediné záhadné úmrtí v této destinaci, ve stejnou dobu, kdy byla nalezena jejich těla, policie v okolí pátrala po dvojici, o které se předpokládá, že byli uneseni. To mají mít na svědomí uprchlíci, kteří následně měli jejich těla hodit do vody. Tyto těla ale stále objevena nebyla. Smrt v moři může nastat velmi rychle, čtenáře deníku SvětKreativity jsme informovali o tom, proč by si měli dát pozor na zpětné proudy.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]