V pouhých 56 letech zemřel milovaný herec z krimiseriálu. Filmová scéna zažívá krušné chvíle

Fotografie: Jirka23 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Herec z oblíbeného seriálu zemřel v pouhých 56 letech. Příčina úmrtí nebyla zveřejněna. Kromě herectví se rovněž úspěšně věnoval i sumu.

Dne 20. června zemřel ve věku 56 let havajský herec Taylor Wily. Jak uvádí TN, před zahájením herecké kariéry se věnoval zápasům sumo. Jeho smrt potvrdil kamarád a spolupracovník Peter M. Lenkov. Příčina jeho úmrtí nebyla zatím zveřejněna. Diváci jej znají především z kriminálního seriálu Hawaii 5-0, ve kterém hrál od roku 2010.

V sumu sbíral mnoho úspěchů

Taylor Wily se narodil 14. června 1969 v Honolulu na Havaji, ale má samojské kořeny. V roce 1987 se začal věnovat zápasům sumo. Už o dva roky později musel kariéru ukončit kvůli několika zraněním kolene. Přesto za tak krátký čas nasbíral velké množství úspěchů. Ještě v roce 1993 se zúčastnil svého prvního a zároveň posledního zápasu v soutěži Ultimate Fighting Championships, který prohrál.

Jeho herecká kariéra také není příliš pestrá. Svou první roli dostal v jedné z epizod seriálu North Shore (2004). V druhé si zahrál hotelového pracovníka v komedii Kopačky, kde hrál po boku Jasona Segela, Russella Branda nebo Kristen Bell. Slavný je především díky oblíbenému televiznímu krimi dramatu Hawaii 5-0, kde ztvárnil roli prodavače ledové tříště a krevet, ale také informátora jednotky Five-O.

Nečekané odhalení 5 let po smrti Karla Gotta: Policie touto informací zaskočila i manželku Ivanu

Natáčení na Havaji si užíval

„Zamiloval jsem se do tebe hned na prvním konkurzu. Přišel jsi s ručníkem na hlavě a utíral sis pot a já jsem se do tebe zamiloval. Byl jsi rodina. A budeš mi chybět každý den, brácho,“ vzdal mu poctu jeho kamarád a spolupracovník Peter M. Lenkov na svém Instagramu. Seriál se natáčel na Havaji, což si Wily nesmírně pochvaloval, protože se mu líbilo, že pracuje pro Hollywood, ale užívá si zároveň svůj domov.

Na herce vzpomíná celá řada fanoušků, jimž bude v jejich oblíbeném seriálu chybět. Příčina jeho úmrtí nebyla potvrzena. Jedna místní zpravodajská televize však uvedla, že zemřel ve městě Hurricane v americkém Utahu. Bylo mu 56 let. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o úmrtí známého komika Hirama Kastena, který podlehl rakovině.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*