Věnujte svým blízkým dárek, na kterém se můžete kreativně podílet. Darujete jim tak kousek vás!

Když vybíráme dárek pro někoho, koho máme rádi, dáváme si záležet. Většinou nechceme jen tak nějaký dárek, který dostává každý druhý. Chceme něco výjimečného, co dá dotyčnému najevo, že nám na něm záleží. Chcete-li někomu z vašich blízkých věnovat originální dárek, který bude vlastně i vaším odrazem, pak pro vás máme jeden super tip!

Foto dárky jsou stále populárnější

A není se vůbec čemu divit! Nejenže jsou originální, ale především každým coulem osobité. Kombinují v sobě nejen perfektní dárek, ale také úžasnou vzpomínku. A na jejich designu se můžete od začátku do konce podílet. A to je bezva!

Praktický a krásný: to je fotokalendář!

Jestli jde popularita některého foto produktu strmě nahoru, pak jsou to bezesporu fotokalendáře. Jen na Vánoce se jich po celé republice darují stovky, ba dokonce tisíce. Jsou totiž nejen praktickým, ale zároveň velmi krásným dárkem.

A koho potěší? Zaručeně úplně každého, o tom není pochyb. Ocení je prarodiče, kteří tak díky fotolakendáři získají fotky svých vnoučátek a budou se na ně moci dívat 365 dní v roce. Uvítají je i rodiče, kteří chtějí mít své potomky stále na očích. Kalendář z fotek je ale pěkný dárek i pro nejlepší kamarádku nebo třeba sourozence.

Klasická alba už tolik nefrčí. Fotokniha – to je jiná!

Dříve bylo zvykem ukládat vyvolané fotografie do fotoalba. Někdo jich měl doma celou hromadu, uchovával si tak důležité vzpomínky. Dneska už jsme přeci jen někde trošku jinde a do popředí našeho zájmu se tak několik posledních let dostávají fotoknihy. 

Fotokniha je elegantní, praktická a vkusná. Přeci jen nezabírá tolik místa jako klasické album, zároveň se můžete od začátku podílet na tom, jak bude vaše vytvořená fotokniha online vypadat. Můžete si totiž vybrat z mnoha krásných šablon, rozhodovat o počtu stránek i rozložení na výšku či na šířku. I fotokniha je zajímavým dárkem, do kterého se odráží kousek vás. A radost udělá každému, komu ji věnujete.