Vysoká škola Praha spustila nábor na letní semestr

Každoročně se najdou studenti, kteří po pár měsících vysoké školy zjistí, že si asi nevybrali ten nejvhodnější obor. Nebo se zapsali na školu, jež jim z nějakého důvodu nevyhovuje. Případně šli rovnou do práce, ale za těch několik měsíců už si stihli uvědomit, jak moc jim škola chybí. Nic není ztraceno, všichni tihle mají šanci začít studovat ještě během letošního školního roku.

Za normálních okolností by všichni výše jmenovaní museli čekat až do příštího září a přišli by o půlrok života. Někteří by se trápili na škole, která je nebaví, další by šli pracovat, aby jen tak nepromarnili čas. Má to ale smysl? Naštěstí existuje lepší varianta. Vysoká škola Praha nabízí možnost začít studovat již od února.

Na co čekat půl roku? Zajímavé obory čekají!

Vysoká škola obchodní v Praze umožňuje začít studovat od února, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě. V té prezenční se chodí do školy tři pracovní dny v týdnu, v kombinované probíhá výuka v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

Na VŠO bude spokojený ten, kdo hledá opravdu zajímavé obory vysokých škol. Vystudujete zde cestovní ruch, turismus, letový provoz nebo provoz a řízení letecké dopravy. Všechny tyto obory jsou velmi moderní a v současnosti dost žádané. Kromě toho dávají vyhlídky na velmi pěkný život. Absolventi nachází uplatnění například u Smartwings, Prague Airport, Národního památkového ústavu, Ministerstva pro místní rozvoj ČR apod. Někteří odchází pracovat také do zahraničí.

Přijímačky nejsou, přihlaste se hned teď

VŠO navíc patří mezi vysoké školy bez přijímaček, takže se vyhnete stresu a zdlouhavé přípravě. Stačí podat přihlášku a doložit předchozí ukončené vzdělání. A kdy? Nejlépe hned teď! Přihlašování do letního semestru už běží a poběží až do února. V únoru začnete studovat předměty z prvního semestru a další školní rok budete plynule pokračovat. VŠO je škola nekonečných možností, která neklade studentům klacky pod nohy.