2letá holčička si lehla na zem a odmítla následovat svého tatínka. Jeho řešení problému bylo geniální, všichni na něj pějí ódy

Fotografie: Depositphotos

Kdo má děti, tak ví, jaké potíže s nimi občas mohou nastat. I když jsou děti především radost, tak umí nadělat také hodně starostí. A to tehdy, když nechtějí poslouchat a mají svou hlavu.

Ve dvou letech se u dětí projevuje tzv. období vzdoru, ve kterém si zkoušejí své hranice. Respektive to, kam až mohou zajít a co všechno jim jsou jejich rodiče ochotni tolerovat. Nezřídka to dopadá tak, že udělají na veřejnosti ostudu svým vynucování a řevem. Chytrý rodič ale umí i takovou situaci zvládnout s grácií.

Ještě musíme rychle nakoupit

Otec si malou Juliette vyzvedl ze školky a už tehdy se mu zdála hodně unavená. Nebylo divu, protože už bylo pozdě odpoledne, než se dostali domů. A to ještě museli jet nakoupit nezbytnosti, které jim v domácnosti chyběly. Ve vozíku se Juliette trochu probrala. Byla totiž hlavně ráda, že nemusí chodit, protože ji bolely nohy. Její táta nakoupil vše, co měl napsané na lístku od Juliettiny mámy, jeho manželky. A hurá domů i s nákupem.

A nikam nepůjdu

Juliettin táta prokličkoval autem mezi ostatními vozidly a dojel domů, kde zaparkoval před domem. Malé Juliette pomohl z její autosedačky a řekl jí, že už půjdou domů. Jenže ta se rozhodla stávkovat. A že prý nikam nepůjde a lehla si na silnici vedle zaparkovaného automobilu. Táta mezitím vynášel nákup z vozu a přinášel ho do bytu. Tam už na oba čekala maminka. Kdy viděla, co Juliett dělá, vzala do ruky mobil a vše začala natáčet. Hlavně byla zvědavá, jak si její manžel s dcerou poradí.

Fotografie: Pixabay

Táta na to šel chytře

Juliettin tatínek se s dcerkou nepáral. Když viděl, jak je neochotná vstát, chytil ji jako ostatní nákup za kšandy a takto ji dopravil do bytu. Juliett tímto jeho jednáním byla natolik překvapená, že se přestala vztekat. Nakonec se ještě podívala i na video, které její maminka natočila. Všichni tři se tomu hodně nasmáli.

Zdroj: Humorbibeln