Z původní čerpací stanice vytvořil netradiční bydlení pro sebe a svou rodinu

Tahle rekonstrukce se vymyká všemu. Muž dokázal změnit klasickou čerpací stanici na dokonalý domov. Dokázal všem, že když máte sen, je třeba jít si za svým. Stačí se nevzdávat. V principu je totiž úplně jedno, jaká nemovitost má být upravena. Tato rekonstrukce čerpací stanice je toho důkazem.

Jiná nemovitost nebyla k mání

Chtěl bydlet právě zde, ale nebyl zde ani volný pozemek, ani žádná klasický dům. Jediné, co se prodávalo byla stará čerpací stanice. A tak se muž rozhodl, že koupí právě tu. Ne proto, že by tady chtěl alespoň podnikat, ale proto, že rekonstrukce z ní udělá dokonalé místo k bydlení. Nejenom pro něho, ale i pro celou jeho rodinu. Pokud chcete vidět, jak se mu to povedlo, můžete buď vyrazit do New Orleans, kde se jeho domov nachází, nebo se můžete podívat na video.

Nepoužívaná čerpací stanice jako základ bydlení

Byla to dlouhou dobu nepoužívaná čerpací stanice, což se také podepsalo na tom, v jakém byla technickém stavu. Na jednu stranu komplikace, ale na druhou výhoda, jelikož cena této stavby byla nízká. A tak se mohly peníze investovat právě do rekonstrukce. A ta se skutečně povedla. Z venku stavba stále připomíná čerpací stanici, ale uvnitř je něco zcela jiného, než pult s pokladnou a regály s drobným občerstvením.

Zajímavé otevřené dispozice

A co je na interiéru nejunikátnější? Rozhodně otevřené dispozice, které navozují pocit prostornosti i pocity, že je interiér mnohem větší, než je tomu ve skutečnosti. Ostatně posoudit to snadno můžete i vy. Neváhejte a nahlédněte dovnitř. Garantujeme vám, že z toho, co uvidíte budete nadšeni.

Interiér však není zařízený jenom s důrazem na design, ale nechybí také důraz na celkovou praktičnost. Každý zde má to, co k životu potřebuje. Ať už jde o soukromí, hygienu, možnost přípravy jídla, stolování, nebo třeba relaxaci.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]