Zdravotní sestra splnila umírající pacientce její poslední přání. Její požadavek porušil všechna nemocniční pravidla

Fotografie: Parzeus / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Některé lidi během jejich života zasáhne osud, který se s nimi nemazlí. Stejně tak to bylo v případě jedné pacientky, která měla v nemocnici své poslední přání před smrtí.

Spousta lidí se během svého života setká s různými nepříjemnostmi. Nějaké z nich se jim podaří vyřešit, jiné se bohužel vyřešit nepodaří. Když pak dojde k nejhoršímu, je dost hrozné, když jsou svědkem takové události děti. K velmi podobné situaci došlo také u jedné ženy, která požádala svou zdravotní sestru, zda by jí splnila její poslední přání.

Nemocnice přijala pacientku

Jednoho dne přijala nemocnice, ve které pracovala i tato zdravotní sestra, pacientku. Po prvních vyšetřeních se ukázalo, že má přijatá žena rakovinu. Sestra se o ní každý den starala a také si společně povídaly. Zjistily, že mají totiž stejná jména, což nebylo zdaleka to jediné, čím si byly tyto dvě ženy podobné. Pacientce bohužel lékaři následně sdělili velmi špatnou zprávu. Její nemoc byla v pokročilém stádiu a nebylo už možné ženě pomoci.

Sestřička měla velikou rodinu

Zdravotní sestřička měla doma poměrně velikou rodinu. Se svým manželem měli celkem 4 děti a byli opravdu spokojenou rodinou. Všichni se měli moc rádi a navzájem se podporovali. Jednoho dne jim žena řekla o své pacientce, z čehož byli všichni smutní. To však ještě netušila, co v následujících dnech bude čekat jí i její rodinu.

Pacientka poprosila sestřičku

Během další služby v nemocnici se sestřička vydala za svou pacientkou. Opět si společně povídaly, když se jí najednou žena svěřila s něčím, co doposud neřekla. Pacientka je totiž matkou osmiletého syna, který nemá žádné další příbuzné, kteří by se o něj mohli postarat. Žena proto poprosila sestřičku, zda by si po její smrti nemohla vzít chlapce pod svou střechu. Pro zdravotní sestru to byl šok, ale vše probrala ve své rodině a všichni s tím souhlasili.

starší žena vybírá u pultu

Stařenka neměla v obchodě dostatek peněz. Přihlížející muž vyhnal situaci do extrému, čímž způsobil rozruch

Žena brzy zemřela

Smrt potkala nemocnou ženu velmi brzy. Ještě předtím byla odvezena z nemocnice, jelikož nechtěla zemřít právě tam. Zdravotní sestra pak splnila její poslední přání a adoptovala jejího syna. Nyní je chlapec plnohodnotným členem veliké a šťastné rodiny. Navzdory velmi nešťastnému osudu tak prožívá spokojené dětství v milující rodině.

Zdroj: God TV

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]