Čechy milovaný herec nás provždy opustil kvůli nemoci, kterou byste nepřáli nikomu. Fanoušci truchlí

Fotografie: Michal Louč / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Smrt oblíbených herců vždy zasáhne nejen jejich nejbližší přátele, ale také širokou veřejnost. Tentokrát fanoušky rozesmutněla zpráva o smrti velmi oblíbeného filmového herce.

Spoustě lidem nečekaně vkročí do života komplikace v podobě nemoci, která jim absolutně vše převrátí vzhůru nohama. Mezi takové nemoci patří i rakovina, jež napadá spoustu nejen známých osobností. Tato nemoc někdy projeví své příznaky velmi brzy, o čemž jsme psali na SvětěKreativity i například v tomto článku. Někdy se dá tato nemoc podchytit včas, ještě než dojde k nejhoršímu. Tentokrát však zákeřná nemoc bohužel sebrala život velmi populárnímu herci.

Zemřela filmová hvězda

Tragický osud v tomto případě potkal hvězdu filmů režiséra Quentina Tarantina. Nejedná se o nikoho jiného než o Keitha Jeffersona. Známý filmový herec a rodák z Houstonu měl na jaře 53. narozeniny, ale další už bohužel neoslaví. Jeffersona si lidé mohou nejvíce vybavit z filmů Nespoutaný Django, Tenkrát v Hollywoodu či například dramatu s názvem Pohřeb.

Osudná mu byla rakovina

Keith trpěl nádorovým onemocněním, kterému také podlehl. Přitom oznámení o tom, že trpí tímto druhem onemocnění, sdělil veřejnosti teprve v srpnu. Od té doby s nemocí bojoval, až dokud jí nepodlehl. Podle serveru Echo24 zemře na nádorová onemocnění v ČR až 72 lidí během jednoho dne.

Truchlí i slavný přítel

Kromě spousty fanoušků a rodiny nad ztrátou Keitha truchlí také jeho velmi blízký přítel, kterým není nikdo jiný než další známý herec Jamie Foxx. Ten dokonce sdílel nějaké fotky na instagramu z toho, jak Jeffersona navštěvoval a trávil s ním spoustu času. Je tedy naprosto logické, že ztráta blízkého přítele ho musela velmi tvrdě zasáhnout.

Se světem se rozloučila hvězda Četnických humoresek. Celá česká filmová scéna plánuje úctyhodný obřad

Přítel poslal vzkaz

V jednom ze svých příspěvků na internetu připojil Foxx i jeden ze vzkazů pro svého kamaráda, který už na tomto světě není. „Tohle bolí. Keithe, byl jsi úžasná duše a bytost, všem nám budeš moc chybět. Bude trvat velmi dlouho, než se to zahojí. Sbohem, můj příteli,“ cituje herce web iDnes. Smrt Keitha Jeffersona zasáhla i spoustu členů naší redakce, jelikož patřil mezi oblíbené postavy známých filmů od Tarantina.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]