Změnil svůj život a s rodinou se přestěhoval do autobusu, který sám zrekonstruoval

Že bydlení v autobuse není možné? Tento muž starý dopravní prostředek proměnil k nepoznání. A nyní v něm bydlí on s celou svou rodinou. A jsou nad míru spokojeni. Na začátku to byla jenom snaha změnit svůj život. Okolí ho odrazovalo, ale on si šel za svým snem. A je vidět, že udělal dobře. Podívejte se sami.

Na začátku byl starý autobus

Na začátku byl obyčejný starý autobus, který dříve sloužil jako dopravní prostředek v MHD. Na první pohled na něm bylo vidět, že má to nejlepší za sebou. Muž se ale nevzdal a stále věřil tomu, že jeho bydlení v autobuse bude dokonalé. A tak se pustil do práce.

Exteriér i interiér

Nejprve se rozhodl pro natření celého autobusu, aby nevypadal že s ním před chvílí skutečně sjel ze silnice. Když bylo toto hotové, tak se pustil do úprav interiéru. Zde bylo třeba začít tím, že všechno klasické vybavení autobusu musí pryč.

První kusy nábytku začínali dávat smysl

Začalo to několika prvnímu kusy nábytku a v tu chvíli začínalo bydlení v autobuse dávat smysl. Najednou to uvnitř skutečně nevypadalo jako v autobuse, ale jako v nějakém bytě, ve kterém aktuálně probíhá rekonstrukce. Posuďte sami.

Pouze sedadlo a volant

Co vlastně zbylo z původního autobusu? Jenom přední sedadlo a volant. Jinak je zbytek prostor přetvořených na dokonalé bydlení. Pokud byste nevěděli, kde jste, dost možná byste ani netipli, že je to starý autobus. To vám garantujeme.

Interiér vypadá dokonale

Když se podíváme dovnitř, musíme říci, že interiér vypadá opravdu skvěle. Renovace starého autobusu se povedla na jedničku. Uvnitř nechybí nic, co je k plnohodnotnému bydlení třeba. A tak zde muž může bez problémů žít s celou svou rodinou. Každý zde má vše, co potřebuje a každý zde také najde dostatek prostoru, ale i soukromí. Ostatně posuďte sami. Pokud jste dobrodružnou povahou, může pro vás být takové bydlení i zajímavou inspirací.