Zoologická zahrada ve vaší skříni

Nejen malé děti, ale i dospělí lidé mají rádi zvířata. Společně se svými dětmi navštěvujeme zoologickou zahradu, různé obory, útulky, chovné stanice a kocháme se pohledem na roztomilá zvířátka. Jsou obyvatelé této planety, stejně, jako my lidé. Někdo si oblíbí kočky, jiný psy či koně a dokonce i leguán se nezřídka stane domácím mazlíčkem. Svět zvířat nás fascinuje od těch mořských až po suchozemské. Popravdě neznám člověka, který by nikdy se zaujetím nesledoval dokumentární film ze světa zvířat. Vždyť se stávaly mnohdy i posvátnými symboly a mnoho z nich bylo považováno za božstvo.

Zvířecí přezdívky mezi lidmi

Některá zvířátka jsou roztomilá tak, že používáme jejich názvy i pro své milované.  Určitě už jste slyšeli nejednu slečnu či paní oslovit svého milého myšáčku, medvídku, broučku a podobně. Nyní máte možnost svého medvídka obdarovat tričkem s obrázkem zvířat medvěda, tygříka, draka. Ani pánové nemusí zůstat pozadu. Pro svou kočičku, šelmičku nebo dračici mohou vybrat mikinu, která nejenže zahřeje během zimního období, ale i rozněžní.

Trička inspirovaná láskou ke zvířatům

Pokud očekáváte, že se jedná o klasický obrázek tak vás hned vyvedu z omylu. Mezi nespočtem triček z kvalitního materiálu si můžete vybrat mezi různými druhy: psovití, kočkovití, kopytníci a draci. Každý druh zvířátka má své specifikum a vždy se o něm něco dozvíte. To je nejen zábavné, ale také poučné. Více informací najdete na stránkách zvirecitricka.cz Zvířata jsou od pradávna inspirací pro módní průmysl. Zde se mi líbí to, že nemuselo umřít žádné zvířátko ba naopak, díky vám ožívají. Klidně si můžete kočku či psa na svém tričku pojmenovat a těšit se, až si ho obléknete a vyrazíte někam ven.

Zoologická zahrada ve skřínitričko

Nikdo přece netvrdí, že pokud milujete zvířata, nemůžete se jimi obklopit přesto, že jste pracovně vytíženi. Ty na tričku na rozdíl od živých tvorečků, nepotřebují venčit ani jíst. Stačí je občas vyprat běžným způsobem na doporučenou teplotu. V jedné skříni mohou spolu bez problémů pobývat pes, kočka, kůň i drak. Tuto zábavnou formu odívání ocení především děti. Možná, že se budou i těšit do školky, protože s nimi na tričku půjde i jejich oblíbený pes.