Župan jako povinná výbava pro zimní sezónu

Pomalu, ale jistě nám na dveře klepe nejstudenější roční období, které s sebou přináší teploty držící se zuby nehty nulových hodnot, ranní mrazíky, nepříjemně hustou mlhu a v neposlední řadě také nános sněhové pokrývky. To všechno jsou příznaky, že zima je už opravdu tady. Což o to – stačí vyměnit podzimní oblečení za zimní, vytáhnout ze skříní čepice, šály a rukavice, na nohy obout teploučké zimní boty a dalo by se říci, že jste na zimu dokonale připraveni. Ovšem jen co se týče venkovní výbavy. Většinu zimní sezóny trávíme doma za zavřenými dveřmi u vyhřátého topení. Jste ale připraveni na více než dvouměsíční domácí vězení? Na zimní bundu a boty myslí každý, málokdo si ale vzpomene na oblečení, které bude přes zimu nosit doma.

Příjemně heboučký teplý župánek pro zimní nepohodu

Není nic lepšího, než si ráno po příjemné sprše vlézt do teploučkého županu. Ochrání vás před prochladnutím a navíc je hebký na dotek a jeho nošení je nejen pohodlné, ale i příjemné. Župan by měl mít doma každý. Zvláště v zimě je jeho přítomnost velice žádaná. Lidé do jeho měkké náruče vklouznou ráno, když se chystají na snídani, večer je pro ně příjemných úkrytem po sprše, když nechtějí prochladnout. Navíc je jejich barevná škála více než pestrá, takže nejen na pohodlnost můžete hledět i na vzhled. Převážně ženy se chtějí líbit vždy a všude. Ať už ráno, jen co vylezou z postele nebo večer, když se společně s rodinou dívají na televizi. Vybrat si proto vzhledově i materiálem přitažlivý župan je doslova radost.

Ideální dárek na Vánoce

Přemýšlíte nad dárkem pro vaší drahou polovičku a chcete ji pod stromečkem překvapit něčím originálním, co vás ještě ke všemu spojí? Pak svou pozornost zaměřte na župan pro páry. Jako dárek naprosto ideální a k tomu všemu z toho i vy něco vytěžíte. Ve společných županech si pak ještě více můžete užít společné chvíle strávené ve dvou. Zatoužíte-li po něčem kvalitním, připravte se, že vaše peněženka utrpí menší šok. Župan jako jednotlivec stojí slušné peníze, je-li kvalitní. Natož budete-li pořizovat rovnou župany dva. Ovšem co byste neudělali pro lásku…

Nezapomínejte ani na děti

I děti si zaslouží být v pohodlní a teplíčku. Proto byste i jim měli pořídit dětský župánek. Ten vám navíc dokáže usnadnit spoustu starostí, například po koupání, kdy jsou děti nevrlé a občas i šíleně aktivní. Pořídíte-li vaší ratolesti župan, který se jí bude líbit, uvidíte, že se do něj po koupání s radostí nasouká samo. Vy se tak nebudete muset bát, že vám dítě během pobíhání po bytě nastydne.

Fotografie publikována se svolením  marin Photography Photography/FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]