22 let myslela, že trpí nedoslýchavostí. Po kontrole u doktora nevěděla, zda má zuřit nebo jásat

Fotografie: Depositphotos

Celý život měla problémy se sluchem, myslela, že jde o vrozenou vadu a naučila se s ní žít. Když ale ve 26 letech bojovala s nachlazením, lékaři objevili něco, co nečekala.

Jordan byla delší dobu nemocná a nepříjemného nachlazení se stále nemohla zbavit. Rozhodla se proto, že navštíví odborníka, aby jí provedl průplach dutin, a tím uvolnil i nepříjemný a dlouhotrvající tlak v jejích uších. To, co ale lékař nakonec objevil, nečekala ani ve snu. Zůstala stejně překvapená a šokovaná jako odborník.

Ušní hadičky, které pomáhají malým dětem

Jordan sdílela svůj neuvěřitelný příběh na svém TikTok účtu, během chvíle tento příběh doslova obletěl svět. Jen málokdo se dokáže vžít do její situace, většině lidí z jejího příběhu naskakuje husí kůže. Ve svých 26 letech totiž přišla na to, proč měla celý život problémy se sluchem a velmi často trpěla nedoslýchavostí. Podle webu TheSun se nejednalo o vrozenou vadu, její problém byl zcela jiný.

Při rutinním výplachu uší, který jí měl ulevit od nepříjemného tlaku a pomoci s dlouhodobým nachlazením, lékař narazil na něco, co rozhodně nečekal. Z jejího ucha vytáhl hadičku, která se používá u malých dětí, které opakovaně trpí infekcemi. Postupně se spolu s mladou Jordan dopátral toho, že hadička jí byla do ucha vložena pravděpodobně v roce 1999, když jí byly pouhé 4 roky.

Kuriózní novoroční porod: Dvojčata narozená v rozmezí hodiny mají jiný rok narození

Příběh, ze kterého mrazí

Předmět, který v jejím uchu odborník nalezl, byl kousek hadičky, který se používá k léčbě zánětu středního ucha. Kousek hadičky zde dívce musel během manipulace uvíznout, její doktor jej pravděpodobně přehlédl. Tento malý předmět po dobu dlouhých 22 let blokoval její zvukovod, a tak nemohla slyšet.

@jordanjunereads #greenscreen ♬ Oh No, Oh No, Oh No No No Song – Tiktok Remix – Tik tok

Nejedná se ale o jediný neobvyklý příklad ze světa lékařů, o kterém jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali. Dlouhých 20 let se lékaři trápili také s tím, proč se malé holčičce po těle objevují modřiny. Původně si mysleli, že je týraná, to ale nebyla pravda. Její záhadnou nemoc se naštěstí povedlo odhalit, a tak i ona má po 2 desetiletích konečně klid.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]