Když za bicí usedl 3letý chlapeček, nečekali nic světoborného. Skrytým talentem je ale ve vteřině odrovnal

Fotografie: NaturalSoundsYEAH! / Creative Commons / Attribution 2.0

Malé děti mají občas obrovské nadání a talent. Tento chlapec se vůbec nebál a na pódiu předvedl, co všechno umí. Překvapil všechny tím, co dokázal.

Již u malých dětí se občas objeví talent, kterého si ale musí všimnout hlavně rodiče. Dále by měli dítě v tomto talentu podporovat a snažit se o to, aby se dále rozvíjelo. Hlavní však je, aby dítě tato činnost bavila a naplňovala ho. Tento chlapec přišel na pódium s tím, že zahraje na bicí, a protože mu byly pouhé 3 roky, byli všichni nakonec hodně překvapení.

Děti by měly zkoušet různé činnosti

Pro malé děti jsou pořádány kurzy, kroužky a mnoho dalších zájmových aktivit, při nichž by měly už v dětství objevit, co je baví. Většina dospívajících totiž někdy ani neví, co budou chtít dělat za povolání, a proto je potřeba, aby si děti vyzkoušely úplně vše, dokud to mohou pouze zkoušet a nemusí nutně vydělávat peníze.

V případě, že byste u nějakého dítěte zjistili, že ho baví nějaká činnost, podporujte ho v tom. Bude mít totiž snahu se zlepšovat, když uvidí, že někdo jeho práci ocení. Není totiž nic lepšího, než když člověk za odvedenou práci získá pochvalu. Tento malý chlapec přišel s tatínek na pódium, aby všem ukázal svůj talent – a dá se říct, že všem vytřel zrak.

Malý chlapec přišel hrát na bicí

Nikdo by nejspíše neřekl, že se malý chlapec ve věku 3 let naučí hrát na bicí jako profesionál. Většina lidí by totiž čekala, že se profesionálem stane až za několik let tréninku. Když tedy přišel na pódium s otcem, čekal už na něj orchestr. Chlapec se posadil za bicí, chvilku se koukal kolem sebe a poté se všichni hudebníci pustili do hraní.

Nikdo nečekal takový talent

Zpočátku to vypadalo, že chlapec toho moc nezahraje, ale po chvilce se chytnul rytmu a bylo vidět, že paličky na bicí drží v rukou opravdu často. Trvalo to pouhých pár vteřin a chlapec se stal skvělým doprovodem orchestru a hraní dokonale doplňoval. Nikdo by nejspíše u tak malého chlapce nečekal takové nadání a všichni z něj byli nadšení.

Zdroj: Livebiz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*