4 tipy jak oslnit a být sexy!

Možná si nepřipadáte přitažlivá a sexy jako modelky, ale věřte, že i vy v sobě ukrýváte mnoho ženskosti.

Nebojte se ji prodat a ukázat tak svému partnerovi, či novým nápadníkům, že jste nevinná, ale přitom sexy a svůdná!

Upoutejte jeho pozornost

Muži sice koukají na prsa i zadek, ale nic je tak neoslní jako váš úsměv. Nezáleží na tom, jestli máte rovnátka nebo nemáte všechny zuby perfektně rovné. Muži svým upřímným úsměvem dáte najevo, že máte ráda život a jste šťastná.

Přitažlivá rudá

Pokud chcete, aby z vás muž nespustil oči, k úsměvu stačí přidat červenou – červené šaty, rudá rtěnka, lak na nehty. Cokoliv rudého muž postřehne, jako býk.

Buďte svá

Pokud muži něco nesnáší, tak nahrané chování podle pravidel královské rodiny. Jdete s partnerem po ulici a slyšíte svoji oblíbenou melodii? Neváhejte a zavlňte se do rytmu nebo si pobroukávejte melodii také nahlas, ne jen ve vaší hlavě. Napadl vás při konverzaci nějaký vtípek? Nebojte se jej říct! Zajímáte se o auta, ale nepřijde vám tento koníček ženský? No a co! Muž ocení, když budete svá a budete projevovat své záliby a vlastnosti!

Romantická dračice

Určitě existují ženy, které si nepotrpí na romantická gesta. Přesto jsou tu i ženy, které milují sledování romantických filmů, dají si rády vanu plnou pěny do koupele obklopenou svíčkami. Mnoho žen se také rádo dívá svým partnerům do očí – a to je rozhodně správně. Je to velmi intimní a zároveň sexy.

Přesto i ty nejromantičtější ženy mají své „temné“ stránky a rády si užijí sex. Tady se už vůbec nemusíte bát reakce muže – bude jedině rád! Nestyďte se a užívejte si!

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]