4 tipy, jak využít papírové krabice a lepicí pásky

S papírovými krabicemi a lepicími páskami můžete vyřešit hned několik různých problémů. Pomohou ve firmách, provozech i v běžné domácnosti, kde se hodí pro uskladnění celé řady věcí. V článku najdete 4 praktické rady pro inspiraci, k čemu všemu využijete právě papírové krabice.

Uspořádejte si spíž a garáž

Když si pořídíte papírové krabice o stejné univerzální velikosti, mohou perfektně posloužit pro organizaci nejrůznějších věcí. Na stranu napíšete, co se uvnitř nachází, a pěkně srovnané krabice umístíte do komory, spíže či garáže. Jakmile budete danou věc hledat, stačí se podívat na danou krabici a hned víte, že se uvnitř nachází přesně to, co potřebujete.

Přehledně srovnaný sklad

Krabice mohou posloužit i při rovnání většího množství věcí ve firmě či skladu. Dovnitř se dají dát malé předměty, které by se jinak mohly poztrácet. Praktické jsou i archivační krabice pro uložení nezbytných dokumentů a spisů. Díky popiskům na krabicích budete mít stále přehled, co se uvnitř nachází, a snáze udržíte pořádek.

Stěhování bez zmatků

Úložné případně jiné větší krabice poslouží i při stěhování. Při skládání věcí postupujte po jednotlivých místnostech a nezapomínejte na výstižné popsání toho, co se uvnitř krabice nachází. Až budete v novém domově, jistě tento systém oceníte při vybalování a hledání, co jste kam vlastně dali.

Krásně zabalené zboží nebo dárek

V dnešní době internetových obchodů jsou papírové klopové krabice nutností pro bezpečné a pohodlné odesílání zboží. Pro jejich pevné uzavření jsou potřeba lepící pásky. Svou firemní identitu, logo případně název společnosti umožňuje zvýraznit potisk pásek. Takto zabalený balík vypadá skvěle v každé situaci. Krabice na víno či na knihy zase mohou být krásným obalem na dárek. Můžete si je vlastnoručně ozdobit a doplnit věnování.