96letá žena zpanikařila, když se letadlo odlepilo od země. Neznámý muž sedící vedle ní udělal něco, co se dotklo všech cestujících

Fotografie: Depositphotos

Žena se podělila o svou milou zkušenost, již získala během svého letu letadlem. Seděla zde i 96letá žena, která se extrémně bála létání. Celou dobu o ni pečoval neznámý muž.

Když Meghan Ashley nastupovala na let společnosti Southwest Airlines ze San Diega do amerického Nashvillu, netušila, že na cestě potká „strážného anděla“. To, co prožila, ji utvrdilo, že dobré lidi můžete potkat kdekoli. I několik kilometrů nad zemí.

Podělila se o svou zkušenost na sociálních sítích

Meghan se o svou příjemnou zkušenost podělila se sledujícími na sociálních sítích. Ve svém příspěvku na facebooku sdílela skutečně potěšující příběh, který prožila se svým spolucestujícím. Meghan si nejdříve všimla 96leté ženy, již evidentně zcela pohltil strach. Neletěla dlouhých 15 let, navíc v tak úctyhodném věku sednout do letadla může být velmi stresující. Když ovšem viděla reakci neznámého muže, který seděl hned vedle, byla dojatá.

„Při mém dnešním letu ze San Diega do Nashvillu seděla v řadě vedle mě 96letá žena, která neletěla dlouhých 15 let,“ napsala Meghan. Podle ní vše, co si žena přála ke svým narozeninám, bylo vidět se se svou rodinou, která žila v Kansas City. Z létání však byla extrémně nervózní. Během letu se starší žena natáhla a požádala muže sedícího vedle ní, zda by ji při startu držel za ruku. Při turbulencích ho pak objala.

Fotografie: Pexels

Muž se o ženu po celou dobu letu staral

„Přesně věděl, co má udělat, aby jí pomohl překonat strach z létání. Pomohl jí vstát na záchod a zkontroloval, zda prošla uličkou. Celý let mě pohled na ně nutil usmívat se. Tento muž byl skutečný ,anděl strážný‘. Držel jí tašku, pomohl jí z letadla na invalidní vozík a když byla zmatená a přemýšlela, kam se její dcera poděla, zůstal s ní, dokud ji nenašla na letišti. Odcházela jsem se slzami radosti a byla jsem tak vděčná za lidi, jako je tento úžasný muž,“ píše Megan.

Se všemi negativními zprávami, o nichž se v těchto dnech dočítáte ve zprávách, jsou to malé náhodné události, jako jsou tyto, které pomáhají obnovit víru v lidstvo. Venku je stále spousta starostlivých, milujících a dobrých lidí. Muž za svou laskavost nic nežádal. Starší žena mu však na palubě nabídla svůj pytlík s preclíky.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*