Adoptovaný pes začal na majitele štěkat a vrčet. Snažil se je ochránit před únikem plynu

Fotografie: Tech. Sgt. Dawn Price / Creative Commons / Attribution 3.0

Většina lidí si po pořízení psa najde cvičiště, kde může svého mazlíčka naučit poslušnosti. Tento pes byl hodný, ale jednoho dne začal bez přestávky štěkat na majitele.

Když si lidé pořizují psa nebo jiného domácího mazlíčka, vždy si musí uvědomit, jak se o takové zvíře starat a že každý živý tvor potřebuje péči a pozornost, jinak se nebude chovat příliš dobře. Tito lidé si pořídili psa z útulku a netušili, jak se bude chovat. Vše se vyvíjelo vcelku dobře, ale jednoho dne na ně pes začal štěkat a nechtěl přestat. Brzy jeho majitelé přišli na to, proč tak neustále štěká, a nestačili se divit.

Lidé zachraňující zvířata si zaslouží obdiv

Každý člověk, který si v životě vezme na starost nějaké zvíře, by měl být oceněn za to, že se postará o nějakého tvora, jenž by na tom bez lidské lásky a péče nebyl příliš dobře. Některá zvířata se zkrátka neumí postarat sama o sebe, a proto je potřeba, aby lidé dávali šanci i těm, která se dostanou do útulku nebo je jejich majitelé vyhodí na ulici.

V současné době existuje velké množství útulků pro různá opuštěná zvířata, dočasné péče nebo jiné spolky, jež se o zvířata starají a hledají jim nové domovy. Lidé, kteří projeví zájem o adopci, dávají šanci na hezký život zvířeti, jež předtím nemělo mnoho štěstí. Stejně tak to udělala i žena jménem Suzy, která adoptovala fenku Kailey.

Adoptovat zvíře může každý

Protože se do útulků dostává stále hodně zvířat, která poté čekají na nový domov, měli by si lidé uvědomit, že zvíře nemusí vždy za každou cenu kupovat za peníze. Pokud si totiž člověk zvíře místo koupě adoptuje, zlepší tak život danému tvorovi. Suzy si adoptovala Kailey a jakmile s ní přišla domů, přivítala nového člena domácnosti i druhá fenka, kterou doma Suzy má.

Suzy byla ráda za nového pejska

Od chvíle, kdy přišla Suzy domů společně s Kailey, se zdálo vše v pořádku. Dva pejsci si společně sedli, takže alespoň se její původní fenka necítila sama a Suzy ze sebe měla dobrý pocit, protože dala šanci na život zvířátku, jež doposud žilo v útulku. Jednoho dne se ale stalo něco, z čeho byla Suzy vcelku v šoku a nechápala, co udělala špatně.

Kailey začala být agresivní

Jednoho dne seděla Suzy s přítelem v obývacím pokoji a koukali se na televizi. Zničehonic ale do pokoje přiběhla Kailey a na oba začala štěkat a vrčet. Suzy se jí snažila uklidnit, ale zároveň se trochu bála, proč Kailey takto reaguje. Kailey najednou chytila Suzy za rukáv a odtáhla ji na druhou stranu domu. Zde už Suzy pochopila, proč Kailey takto štěká. Ukázalo se totiž, že v domě velmi rychle uniká plyn. Po chvíli na místo přijeli hasiči a vše se vyřešilo. Suzy ale může být Kailey vděčná za záchranu života.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*