Eva zachránila svého muže jen díky tomu, že neposlechla rady lékařů. Krátce po svatbě měl těžkou nehodu

Fotografie: Electrodrive / Creative Commons / Attribution 2.0

Když se manžel ženy dostal po nehodě do kómatu, měli lékaři jasno o dalším postupu. Manželka však odmítla a jen díky tomu zachránila svému muži život.

Každý den se na silnicích stává velké množství dopravních nehod a většina z nich je způsobena nepozorností řidičů. Občas se ale stane, že za dopravní nehodu nemůže druhý řidič, který poté přijde k újmě nebo se stane jeho zdravotní stav vážným. Tento muž se kvůli dopravní nehodě dostal do kómatu.

Velké množství dopravních nehod

Pokud jezdíte pravidelně automobilem / hromadnou dopravou do zaměstnání, můžete si čas od času všimnout nějaké dopravní nehody. Velkým štěstím je, když z incidentu vyváznou lidé bez zranění. Poškozené stroje se dají opravit nebo nahradit, ale s lidským zdravím už je to trochu složitější. Tento muž se dostal do kómatu a jeho žena byla rozhodnutá udělat cokoliv, aby ho zachránila.

Nehoda krátce po svatbě

„Měli jsme s manželem svatbu v květnu a na Vánoce mi volali z nemocnice, že přijali mého muže ve velmi vážném stavu po dopravní nehodě. Hrozně jsem se v tu chvíli vyděsila, protože jsme měli celý život teprve před sebou, prožívali jsme krásné období a nyní hrozilo, že by můj manžel Daniel mohl umřít,“ řekla Eva, která vyprávěla svůj příběh.

„Daniel byl ve velmi špatném stavu a lékaři mu nedávali žádné šance. Musel být připojen na přístrojích, které ho udržovali na živu. Když mi lékaři řekli, že by bylo lepší ho z přístrojů odpojit, odmítla jsem. Nedokázala jsem si představit, že bych dala svému manželovi pouhých 9 dní na to, aby se zotavil z takto vážné nehody,“ řekla Eva a pokračovala tím, jak probíhala další léčba.

Fotografie: Pixabay

Eva léčila svého muže doma

„Naštěstí mám skvělou tchyni i maminku a obě dvě souhlasily s tím, že Daniela převezeme domů, kde se o něj budeme střídavě starat. Byla jsem rozhodnutá se vzdát všeho, jen aby můj muž přežil. Jednoho dne se stal velký zázrak, protože se Daniel probral a promluvil. Jeho stav se začal zlepšovat, akorát si nepamatoval svou svatbu nebo jak poznal svou ženu. Naštěstí ale věděl, že k ní cítí velkou lásku a díky její péči se po pár letech dal úplně do pořádku,“ tímto sdělením Eva dokončila své vyprávění.

Zdroj: Čtenářka – Eva U.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*