Zlikvidujte bakterie na povrchu pokožky i bez použití mýdla a vody díky antibakteriálnímu gelu!

Antibakteriální gel s příjemnou vůní, která dokáže zlikvidovat bakterie na povrchu pokožky i bez použití mýdla a vody je vhodné mít vždy po ruce. Nemusíte sebou tudíž nosit v kabelce ručník, mýdlo a hledat zdroj vody. Antibakteriální desinfekční gel je zároveň i dekorační pomůcka, kterou si můžete připevnit na klíče, kabelku nebo poutko u kalhot.

Jde o desinfekční gel, který obsahuje alkohol a zahubí až 99,999% bakterií. Použití je velmi snadné a rychlé. Své uplatnění najde především tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob, a máte nutkání umýt si ruce. Rovněž se jedná o pomocníka na cestách. Pouze sejmete uzávěr a nastříkáte si gel do dlaní – jemně jej rozetřete a necháte působit. Gel není nutné utírat, protože zasychá sám a rychle. Zanechává po sobě pouze příjemný závoj jemné vůně.

Pro děti i dospělé

Mnohdy cestujeme s dětmi a jak je známo, jsou to všetečky nenechavé a vše musí prozkoumat. Není tedy divu, že je nutné během cestování dětem umývat ruce, ale ne vždy máme možnost a přístup k umývadlu s mýdlem, teplou vodou včetně ručníku. Gel v takovém případě zastává funkci všech zmiňovaných prostředků a představuje tak velkého a praktického pomocníka.

Během okamžiku můžete dítěti naservírovat svačinku a nemusí vás brát mrákoty, že nemá umyté ruce. Dalším podobným pomocníkem mohou být vlhčené papírové ubrousky. Gel v ozdobné tubě můžete však pověsit na ucho zavazadla či kabelky a mít ho vždy po ruce. Antibakteriální gel je vhodný pouze pro likvidování nečistot rukou. Pokud potřebujete dítěti utřít i pusinku, jsou vhodné vlhčené ubrousky, napuštěné dětským krémem či olejem. V žádném případě neprohloupíte, pokud se na cesty vybavíte obojím.

Obrázek: FreeDigitalPhotos