Apartmány v Tatrách aneb dokonalé ubytování a relaxace u našich nejbližších sousedů

Zdroj obrázku: Jaroslav Moravcik / Shutterstock.com

Asi každý někdy navštívil Slovensko. Jedná se ostatně u našeho nejbližšího souseda, kde jezdíme obdivovat zejména přírodní krásy. Příroda na Slovensku je drsnější než u nás, což je dáno zejména zdejšími horami.

Mezi populární destinace patří Nízké Tatry, které jsou vyhledávaným místem v zimě i v létě. Možná právě letos plánujete dovolenou někde v blízkosti našich hranic. Docela tomu nahrává i současná pandemické situace. Kam ale v Nízkých Tatrách vyrazit?

Uprostřed lesa

Základem pro příjemný pobyt je vždy kvalitní ubytování, které nám poskytne vše, co bychom od něj očekávali. Pokud vyrážíme na dovolenou, chceme do značné míry zrelaxovat, ať už aktivně, nebo prostě jen odpočinkem. Sednete si na terasu, zaposloucháte se do zpěvu ptáků a šumění lesa. Takový zážitek vám umí navodit apartmány Liptov, kde budete doslova obklopeni přírodou. Jedná se o chatky TREE HOUSES v moderním střihu, které jsou součástí hotelu Björnson v lyžařském středisku Jasná. Při výstavbě těchto unikátních apartmánů se dbalo na souznění s přírodou, kdy budete mít doslova pocit, že jste ubytováni v lese. To je ideální pro relaxaci a odpočinek od městského ruchu. Stavby tak jsou: 

  • V souladu s přírodou
  • S využitím přírodních a inteligentních materiálů

Charakteristikou těchto chatek jsou moderní tvary, ale také velké prosklené plochy, které vám dají pocit, že jste prakticky neustále v propojení s okolím. Zároveň se jedná o ubytování, které vám ale poskytne dostatek soukromí, které byste v klasickém hotelovém komplexu neměli. Vzniká tak něco opravdu unikátního, kde se budete každé ráno s úsměvem probouzet a po každém výletu do okolí se sem také rádi vracet.

Krásy okolí i zázemí hotelu

Poloha zařízení není skvělá jen v zimě, kdy jste prakticky v lyžařském středisku, ale také v jiných měsících v roce odtud vyrazíte na celou řadu turistických tras po krásách okolí. A to i v noci, kdy se vám při výpravě za dobrodružstvím může hodit třeba noční vidění. Samozřejmě můžete využít zázemí hotelového komplexu, které vám nabídne třeba venkovní wellness. Pro váš komfort zde udělali opravdu hodně.