Baví vás soutěže? Mějte o nich dokonalý přehled

Pro někoho je to dokonce hobby – soutěžit! A proč ne? Jsme soutěživí a rádi vyhráváme. Takže proč nevyužívat internet i na to, abychom si zasoutěžili?

Především ženy online soutěže milují. Máme své oblíbené webové stránky, kde se o něco a s někým soutěží pořád. Soutěžily bychom i více, ale webů je obrovské množství a uhlídat si všechny zajímavé možnosti zapojení se do soutěží je velice složité. Mnohdy tak trávíme zbytečně moc času na internetu jen proto, abychom prošly, o co se kde aktuálně soutěží. Jde to ale i jinak.

Portál Bonipo.cz vytvořil přehled nejlepších soutěží, které aktuálně na internetu běží

Týdně do přehledu Bonipo přibydou desítky těch nejzajímavějších soutěží. Vyhrát tak můžete cokoliv. Od relaxačního či dovolenkového pobytu, přes luxusní kosmetiku, zajímavou techniku, vstupenky na zajímavé akce, až po mnoho věcí pro děti. 

Právě dětský sortiment je velice často výhrou v různých soutěžích. Soutěží se i o kreativní pomůcky. Jejich výrobci a prodejci se nás snaží zaujmout a představit nám přednosti právě jejich pastelek, plastelín, korálků a dalších kreativních potřeb. Která maminka by tedy nesoutěžila?

Sledujte soutěže s Bonipo

Bonipo.cz je chytrá služba, která vás jednou týdně na nové soutěže přímo upozorní e-mailem. Nemusíte proto trávit vyhledáváním soutěží na internetu velké množství času a raději využijte výhry, které získáte. Na soutěže se podíváte jednou týdně a též se do nich zapojíte. Pokud je však pro vás soutěžení skutečně velkým hobby, nechte si přehled o nových soutěžích posílat v denním přehledu.

Naučte se šetřit s Bonipo

Díky portálu Bonipo máte možnost nejen získat spousty věcí zcela zdarma v soutěžích, ale rovněž nakupovat pomocí slevových kuponů a kódů. Díky tomu dokážete ušetřit. Což se vždy hodí. Třeba právě při nákupu různých kreativních pomůcek. Oceníme levnější nákupy, ale i dopravu zdarma.