Bílé dveře se hodí do každého interiéru

Bílé dveře nikdy nezestárnou. Jsou elegantní, nadčasové a absolutně všestranné. Ještě, že si je u nás můžete pořídit přesně dle svých představ – lakované, s povrchovou fólií, laminátové i z dřevěného masivu.

Není nad čistě vymalované bílé stěny. A nadčasové kvalitní bílé dveře! Nikdy nepůsobí fádně – interiérové nudy se rozhodně nemusíte bát. Ať už svůj interiér zařídíte jakkoliv a v jakémkoliv stylu, interiérové dveře bílé se budou vždycky hodit. Jako velké plus můžete brát také to, že vás nebudou omezovat při dalším zařizování. Bílá se hodí zkrátka ke všemu a vy si můžete tohoto benefitu náležitě užít. S bílými dveřmi můžete prosvětlit tmavší interiér i minimalisticky doplnit ten světlý.

Protože vím, že bílé dveře v interiéru snad nikdy nevyjdou z módy, považujeme je v MAND CZ za samostatnou kategorii. Každé námi nabízené dveře si proto lze koupit v elegantním bílém provedení. Je libo bílé dveře z poctivého dřevěného masivu? Žádný problém. V našem sortimentu najdete vysoce kvalitní české dřevěné dveře Czech Door z masivního sukatého nebo bezsukého smrku s hladkým nebo kartáčovaným povrchem. Pokud chcete nechat krásu přírodního dřeva vyniknout na 100 %, doporučujeme dveře plné. Kromě těch máme v nabídce i dveře prosklené – vyberte si dle vkusu i umístění dveří.

Bílé dveře s fólií představují ekonomickou variantu do nenáročné domácnosti

Bílé dveře nemusí být ale jen z dřevěného masivu. Nabízíme i ekonomičtější variantu, a to bílé dveře s povrchovou úpravou fólie. Tyto dveře jsou vhodné do ne příliš namáhaných interiérů. Fólie sice drahá není, ale je méně životná a odolná. Pokud máte ale jistotu, že u vás doma nebude dveře nic „trápit“ – klasicky děti nebo domácí mazlíčci – můžete si dveře s fólií dovolit.

Průmyslově tvrzený laminát neohrozí vůbec nic

Zlatou střední cestou mezi levnější fólií a dražším, zato odolným, dřevěným masivem je průmyslově tvrzený laminát. Jeho užití je naprosto všestranné. Hodí se do každého interiéru a přežije takřka všechno. Žádný škrábanec, ani otluk se ho netýká. Laminátové povrchy jsou stálobarevné, a to i když na ně celé dny svítí oknem slunce.

Bílé dveře mohou být hladké i v reliéfním dekoru

Kdo už někdy zařizoval interiér a ladil ho do nestárnoucí bílé, moc dobře ví, že každá bílá není stejná. Bílé dveře mohou doplnit minimalisticky moderní interiér zařízený ve vysokém lesku, i rustikální interiér s romantickými prvky. Výsledný efekt závisí i na odstínu. Proto v naší nabídce najdete lakované dveře i v odstínu „signální bílé“ nebo „slonové kosti“. Ani lak nemusí být hedvábně hladký, pro atraktivní rustikální vzhled zvolte dveře v atraktivním reliéfním dekoru Artemis nebo dřevní pór.

Bílé dveře lze zasouvat i do stavebního pouzdra

Toužíte po dveřích dle posledních trendů? Pořiďte si do interiéru dveře posuvné do stavebního pouzdra. V naší nabídce najdete stavební pouzdra Eclisse, která představují špičku současného interiérového designu. Kromě toho, že každé domácnosti prospějí svojí jednoduchostí, představují i mimořádnou úsporu prostoru. Zatímco u klasických otočných dveří musíte v interiéru nechat volný prostor potřebný pro manipulaci s dveřním křídlem, posuvné dveře při svém otevření jednoduše mizí do pouzdra.

Vyšperkujte svůj interiér k dokonalosti. Protože nás dveře baví se vším všudy, máme pro ně i dveřní kování a širokou škálu dalších doplňků. Vybavte své favority o vkusné kliky na dveře a dodejte jim šmrnc!