Celý život hledala svého pravého otce. Po smrti matky našla tuto znepokojivou stopu a vše pochopila

Fotografie: Vargula58 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Žena většinu svého života pátrala po biologickém otci. Její matka se na toto téma nechtěla vůbec bavit, ale žena nalezla fotografii, která ji navedla na zajímavou stopu.

Isobel Jacobsen je 52letá žena žijící v Norsku, ale pocházející ze Španělska, kde se v roce 1971 narodila a strávila první roky života. Celý život se zajímala o svého biologického otce, ale matka jí neposkytla žádnou informaci. Po její smrti ale při úklidu věcí z podkroví našla stopu, která ji navedla na cestu, kde by mohla najít odpovědi, jež si pokládá už 30 let.

Žena byla držena jako dítě v tajnosti

Isobel byla nemanželské dítě, což bylo v té době něco, co se považovalo za nežádoucí a ostudné, proto byla před ostatními členy rodiny žijícími v Norsku držena v tajnosti. Pouze babička a strýc věděli, že Isobel existuje, její dědeček, otec její matky, nic netušil. Až když Isobel dosáhla 6 let a odstěhovala se s matkou do Norska, dozvěděl se o ní i zbytek rodiny, jak uvádí web DailyMail.

Matka se o otci nechtěla bavit

Už od svých 18 let se Isobel zajímala, kdo je jejím biologickým otcem. Její matka jí nechtěla sdělit žádnou informaci, tak se obrátila na Červený kříž a Armádu spásy, jenže ani tam jí nikdo nedokázal pomoct. Když její matka zemřela, své tajemství si vzala s sebou. Jenže Isobel se nechtěla vzdát, byla rozhodnutá, že jméno svého otce najde za každou cenu.

Ztracený dopis od královny Alžběty odhalil prince Harryho v pravém světle. Celý svět tomu nemůže uvěřit

To však ještě netušila, že její otec nebude jen tak někdo. Při třídění věcí po její matce našla fotografie, které ji navedly na stopu. Seděla v náručí severoirské fotbalové legendy George Besta, informuje server Newly. V naději, že by mohla být jeho dcerou, ji utvrdil i test DNA, který potvrdil, že Isobel ze 40 % pochází ze Severního Irska.

otec s dcerou
Fotografie: Freepik

Best kdysi otevřeně uvedl, že má 2 dcery, s nimiž se nevídá. Zemřel v roce 2005. „Nebylo to bez otce tak snadné. Každý chce vědět, odkud pochází. Máma mi nikdy nic neřekla, bylo to skutečně náročné pátrání,“ uvádí Isobel. Když se však ukázalo, že pravým otcem Isobel by mohl být George Best, pochopila, proč se o tom její matka nechtěla vůbec bavit.

Je pochopitelné, že Isobel toužila poznat svého biologického otce, zvláště když jí zemřela matka. Bohužel se s ním nestačila setkat. Štěstí ale měla další žena, která také celý svůj život hledala svého pravého otce, jak jsme psali na SvětěKreativity. Setkala se s ním, když mu bylo 92 let.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]