Svého osamělého biologického otce našla až ve chvíli, kdy mu bylo 92 let. Vzala si ho k sobě domů, aby mu splnila poslední přání

starší žena na mobilu
Fotografie: Freepik

Adoptovaní lidé častokrát hledají ve svém životě své biologické rodiče. Tato žena se snažila o to samé a našla pouze maminku. Otce našla až v době, kdy mu bylo 92 let.

V životě některých lidí může nastat moment, kdy mu řeknou rodiče, že je adoptovaný. Pro některé lidi je tato zpráva velký šok, ale většina osob si třeba všimne, že nemá se svými rodiči žádné podobné rysy a sami začnou pátrat po tom, zda jsou adoptovaní. Tato žena o adopci věděla, a proto hledala svou biologickou matku. Otce však až do jednoho dne nemohla vypátrat.

Mnoho lidí adoptuje dítě

U některých lidí v životě nastane situace, kdy zjistí, že nemohou mít děti kvůli zdravotním problémům. Tato situace se však naštěstí dá řešit tak, že dají šanci na hezký život dítěti, které je buď v dětském domově nebo jej odložili jeho rodiče ihned po porodu a nyní čeká na to, zda si jej adoptují jiní rodiče.

Rodiče, kteří dítě adoptují si většinou sami už od začátku rozhodnou o tom, zda dítěti budou říkat o adopci již od malička nebo zda to nechají až na dobu, kdy bude starší. V momentě, kdy dítě zjistí, že je adoptované, tak se většinou začne zajímat o to, kdo jsou jeho biologičtí rodiče. Stejně na tom byla tato žena, která se snažila oba rodiče dlouho najít.

Žena hledala své biologické rodiče

Žena jménem Deanna Shrodes hledala od mládí své biologické rodiče. Ve 27 letech našla matku jménem Sally King, která ji však zpočátku nechtěla vidět. Deanna to ale nevzdala a jednoho dne za matkou bez ohlášení přišla. Naštěstí vše dobře dopadlo a od té doby se pravidelně setkávaly. Dalších 20 let byly v pravidelném kontaktu, ale poté Sally zemřela. Než zemřela, vyprávěla častokrát Deanně o svém životě. Nikdy ale neřekla nic o Deanině pravém otci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Deanna Doss Shrodes (@ddshrodes)

Deanna chtěla najít i svého otce

Když Sally zemřela, tak si Deanne myslela, že otce nikdy nenajde. Neměla totiž žádné informace o tom, kdo by to mohl být. Od matky věděla jen to, že její otec je řeckého původu a žil ve Virginii. Deanne se zaregistrovala v mnoha centrech DNA a hledala i na sociálních sítích. Až po 10 letech modlení jí podle všeho Bůh zašeptal jméno jejího otce.

Dojemné setkání s biologickou matkou po 34 letech viděly už 4 miliony lidí

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Deanna Doss Shrodes (@ddshrodes)

To by mělo být podle Boha Gus. Deanne přes centrum DNA vyhledala svého bratrance a ten jí řekl, že se nejspíše jedná o jeho strýce Guse, který je v nemocnici. Deanne zde Guse opravdu našla a vzala jej z nemocnice k sobě domů, kde o něj pečovala. Než o 3 roky později zemřel, strávili spolu ti dva hodně času a Gus jí mohl o svém životě hodně vyprávět.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*