8leté Aničce zemřel tatínek ve válce. Na pohřbu vzlykala a prosila ho o poslední přání

Fotografie: Depositphotos

Některé malé holčičky mají sen o tom, že si na školním plesu zatančí se svým otcem. Tato holčička to měla podobně, ale její otec zemřel. Naštěstí jej zaskočil jiný voják.

Malé holčičky sní už od velmi brzkého věku o tom, že by chtěly být princeznami, vílami nebo jinými něžnými bytostmi. Velká část holčiček si také přeje, aby si jejich tatínkové hrály na tyto bytostmi s nimi. Tato dívka toužila po tom, aby mohla na plese tančit se svým otcem, ale její přání se bohužel nemohlo splnit. Naštěstí se její přání pokusil splnit jiný muž.

Malé holčičky mají hodně přání

Pokud byste si někdy popovídali s nějakou malou holčičkou, určitě byste se dozvěděli o tom, jaké věci si přeje a čím by se ráda stala. Takto malé holčičky mají hodně přání a snů, které se mohou pokusit splnit její rodiče. Většinou se ale jedná o to, že by chtěly být princeznou nebo jinou bytostí, kterou se člověk jen tak stát nemůže.

Dobré však na tom všem je to, že tato přání se mohou holčičkám alespoň částečně splnit. Postačí totiž, když se rodiče dítěte budou snažit a případně si budou s dítětem hrát. I když se bude jednat pouze o hru, jistě bude dítě radostí bez sebe a bude rádo za to, jaké skvělé rodiče má.

Dívka si chtěla zatančit se svým otcem

Tato malá holčička jménem Avey (Anička) Cox chodí do 2. třídy na základní škole a je jí 8 let. Hodně dlouho se těšila na to, až se bude konat školní ples a ona si bude moci užít tanec se svým otcem. Bohužel se ale stalo to, že její otec zemřel během letních prázdnin a Avey se tak už nikdy její přání nesplní. Ukázalo se ale, že alespoň částečně se splnit může.

Jiný voják nabídl, že otce Avey zastoupí

Poté, co byla Avey velmi smutná z toho, že si nebude mít s kým zatancovat, začala o tom její matka mluvit i s ostatními. Doslechl se o tom i jeden voják jménem Harvey, který měl děti velmi rád. Když se dozvěděl, co se Avey stalo, pozval ji na ples, aby si měla s kým zatančit a měla s sebou nějaký doprovod. Nejprve se však zeptal a seznámil s maminkou Avey, která s tím souhlasila.

Harvey doprovodil Avey na ples

Harvey a Avey si dopředu naplánovali kostýmy a rodiče všech dětí společně s dobrovolníky naplánovali program na celý večer. Když došlo na večer, kdy se konal dětský ples, vyzvedl Harvey malou dívku a společně odjeli limuzínou. Za celý večer vzniklo mnoho společných fotek a Harvey doprovodil Avey na parket i ve chvíli, kdy se měl konat tanec otce s dcerou. Oba dva si akci velmi užili a nikdy nezapomenou na společné zážitky.

Zdroj: Armnews365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*