11letá dívka přišla za jasnovidkou, aby si promluvila s jejím zesnulým otcem. Odešla s klidem v duši

Fotografie: Flare / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Theresa Caputo je jasnovidka a hlavní hvězda pořadu TLC Médium z Long Islandu, jež se pokouší spojit s mrtvými. Zároveň je také oporou pro jejich rodiny, které během procesu truchlení utěšuje.

Theresa tvrdí, že vidí a cítí duchy od svých 4 let a na zlepšování svých schopností dlouhou dobu pracovala. Když bylo dívce 20, dokázala se přímo spojit s těmi, kteří již nejsou mezi námi. Komunikaci se zesnulým lze podle ní přirovnat k intuici nebo k vybavování si určitých vzpomínek, jež jste ale nikdy nezažili. Poté je může sdílet s rodinnými příslušníky zesnulého.

Případ 11leté dívky

V jednom z dílů Média z Long Islandu Theresa navštívila 11letou Ally, která před 6 lety přišla o otce kvůli rakovině slinivky. Ally a její matka Joanna opravdu chtěly nějaké potvrzení, a proto se obrátily na médium. „Chci, abyste věděli, že i když lidé opouštějí fyzický svět, v duchu jsou stále přítomni,“ řekla Theresa 11leté dívce.

Zesnulý promluvil k jasnovidce

Joannin manžel Carlo zemřel krátce před narozením jejich druhé dcery, takže ta už svého otce znát nemůže. Joanna však často přemýšlí, co by si její manžel o jejích rozhodnutích myslel a zda by souhlasil s tím, jak děvčata vychovává. Theresa ženu uklidnila a řekla, že její manžel je spokojený se všemi rozhodnutími, které jeho partnerka udělala, a je na ni velmi hrdý. Carlo totiž ukázal Therese poslední rozhovor se svojí ženou před tím, než zesnul.

Projevy, které prozrazují bezprostřední přítomnost duše milovaného zesnulého člověka

Rodina odešla s klidem v duši

Theresa přiznala, že za svou 15letou kariéru nikdy nic podobného necítila a byla dojata tím, co jí duch ukázal. Ally se však obávala faktu, že vyroste a na svého otce časem zapomene. Theresa ale i v tomto ohledu holčičku uklidnila. Její otec totiž bude neustále po jejím boku. Celkově bylo toto setkání úspěšné a Ally i její matka dostaly potvrzení, jež potřebovaly. „Často jsem přemýšlela, jestli můj táta vidí věci, které dělám, a teď, když vím, že ano, se cítím mnohem lépe,“ podotkla na závěr Ally.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]