Projevy, které prozrazují bezprostřední přítomnost duše milovaného zesnulého člověka

Fotografie: Depositphotos

Nikdo s jistotou neví, co se stane, když přestaneme existovat, nebo kam naše duše odejde, když opustí naše tělo. Ve skutečnosti zůstává to, co následuje, jednou z největších záhad v celém životě.

Pokud jde o duchy a posmrtný život, existuje nespočet teorií a přesvědčení o tom, co se bude dít dál, pokud vůbec něco. Přes všechny rozdíly se však lidé obecně dělí na jednu ze dvou skupin: na ty, kteří věří v duchovní posmrtný život, a na ty, kteří v něj nevěří. Představa, že po smrti naše duše přejde do jiné dimenze, života nebo říše, je zcela možná.

Síla posmrtného života

Navzdory všem nejistotám mnoho lidí z celého světa a ze všech společenských vrstev věří, že je po smrti jejich blízkého kontaktoval jeho duch. Možná jste jedním z nich. Většina lidí uvádí, že ve své blízkosti cítí zvláštní druh přítomnosti, který se nepodobá žádnému jinému, který kdy zažili. Pocit, který z ní mají, není hrozivý ani strašidelný, je spíše mystický, pozitivní a uklidňující. Nakonec vše, co cítí, přisuzují duchu milované osoby, která je jim nablízku.

Tyto nadpozemské interakce se v našich životech objevují zřejmě náhodně, když nám blízcí posílají zprávy, znamení a jiné jemné signály. Komunikují s námi nepřímo, a pokud víte, co máte hledat, a jste otevřeni celé myšlence duchovního propojení, pak můžete tato znamení zachytit a vědět, co které z nich znamená.

Setkali jste se s duchem?

Pokud jste někdy přemýšleli, zda se k vám duch milované osoby snaží dostat, pak vám následující informace pomohou to zjistit. Jedná se jen o několik hlavních způsobů, jak interpretovat znamení, že zesnulý milovaný člověk je nablízku a vysílá zprávu.

Fotografie: Freepik

Cítíte jejich přítomnost

To se obvykle projevuje náhlým poklesem teploty nebo mírným chladem, který je okamžitě patrný. Vzduch může ztěžknout nebo ztichnout a to znamená, že duch milované osoby je nablízku. Jedná se pravděpodobně o jednu z nejčastějších zkušeností, kterou jsme schopni s duchy zažít, a i když to může být pro někoho nepříjemné, nemusí to tak být. Až to příště ucítíte, přijměte to.

Elektřina se chová nestandardně

Obecně se věří, že svět duchů se s námi snaží navázat kontakt prostřednictvím elektřiny. Ačkoli to nikdo neví jistě, předpokládá se, že je elektřina nabíjí a nutí nás dávat pozor, když elektronika zlobí. Světla se náhle rozsvěcují a zhasínají, žárovky se vypalují, počítače a notebooky se chovají podivně, hlasitost reproduktorů se může zvyšovat nebo snižovat, rozhlasové a televizní kanály se nevysvětlitelně mění, vaše auto nestartuje. Může to znamenat, že se duch milované osoby snaží získat vaši pozornost.

Zdá se vám o nich

Když se ve vašich snech objeví blízká osoba, která zemřela, často se věří, že se vám snaží sdělit něco důležitého. Tyto typy snů obsahují vzkazy nebo odpovědi na otázky, které jste hledali. Neignorujte je ani neodepisujte jako pouhý sen, je to vedení, rada a útěcha přicházející od vaší milované osoby.

Cítíte známé vůně

Když najednou ucítíte příjemnou vůni, která je vám nějakým způsobem povědomá, je to znamení, že váš milovaný je nablízku nebo přítomen. Duchové používají vůně, které jsou pro nás zvláštní, protože si jich okamžitě všimneme a věnujeme jim pozornost.

Náhle se objeví náhodné věci

Předměty, jako je peří nebo mince, které najdete na náhodných místech, nemusí být nakonec tak náhodné. Duchové našich blízkých často strkají penízky, nikláky, čtvrťáky a další drobné na neobvyklá místa s vědomím, že na ně narazíme. Dělají to proto, aby nám pomohli cítit se šťastně a dali nám najevo, že jsou nablízku. Až tedy příště najdete haléř nebo desetník někde na náhodném místě, například na verandě, poděkujte svému blízkému za pozorný dárek.

Prostě cítíte a víte, že jsou s vámi

Někdy nemusí být zjevné znamení, které vás donutí zastavit se a myslet na zesnulého blízkého člověka. Místo toho jednoduše cítíte a vnímáte, že je přítomen. Tento šestý smysl nebo tušení je uklidňující a mírumilovný. Je to ten typ vnitřního pocitu, který automaticky přisuzujete duchu milované osoby. Někteří lidé mají dokonce pocit, že jim uvnitř hlavy mluví a posílá jim vzkazy. Když k tomu dojde, a pokud se to někdy stane vám, nikdy to není děsivé nebo znepokojující, spíše uklidňující a vítané.

Zdroj: Little Things

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*