„V 7 ráno jsem se přes chůvičku podíval na miminko a málem mě trefil šlak.“ Rodiče nyní varují ostatní

Fotografie: Depositphotos

Rodiče nechali poprvé spát svého 9měsíčního syna ve vlastním pokoji. Když druhý den zkontrolovali záběry z chůvičky, zůstali v šoku. Kamera zachytila podivnou aktivitu.

Tatínek zůstal v šoku, když si prohlížel záběry z dětské chůvičky. Nečekal, že kamera zachytí něco, co navždy zůstane v jeho paměti. Obraz snímající dětský pokoj se skrze aplikaci přenáší do mobilního telefonu. Když si otec prohlížel pořízené záběry, všiml si podivné aktivity v dětském pokoji jeho syna.

Ruka neznámé osoby

William Grave, otec 9měsíčního Xandera, si prohlížel záběry z noci ve svém mobilním telefonu, když si v 6:50 všiml něčeho zvláštního, uvedl web LadBible. Muž tvrdí, že zahlédl ruku, jak sahá do postýlky jeho syna, když zrovna spal. „Bylo to poprvé, co jsme chůvičku zapojili, protože to byla první noc, kdy náš malý spal sám ve svém pokoji. Jako rodič se jen chcete ujistit, že je všechno v pořádku a vaše dítě v klidu spí. Proto jsem ráno zkontroloval aplikaci.“

„V 6:50 jsem si všiml nějaké podivné aktivity, ale my jsme do jeho pokoje vešli až v 8:24, kdy se teprve probudil. Jenže na videu je vidět, jak neznámá ruka sahá do postýlky,“ vypráví udivený William. Vyděšený otec se za záběry z chůvičky snaží najít logické vysvětlení, neustále tvrdí své ženě, že to musela být ona, ale na záznamu se objevila ruka bez náramku, který matka neustále nosí na ruce, jak uvádí web CoastToCoastAm.

Otec se skrz chůvičku podíval na dítě, když mu naskočila husí kůže, div se ihned nerozeběhl do pokoje

Není to první setkání s duchem

Grave tvrdí, že to není poprvé, co se v domě setkal s paranormálními jevy. Bydlí zde od svých 19 let a už má s domem své zkušenosti. Musel se smířit s tolika strašidelnými situacemi, že o tom všem dokonce napsal knihu s názvem The Lady in the Bay Window (Dáma v arkýři). Hlavní postava, žena, byla několikrát viděna 4 různými lidmi, jak dále informuje LadBible.

„Když byla moje žena poprvé v domě, viděla tuto ženu, stejně jako můj bratr, kamarádi ze školy a kolega z práce. Všichni ji popsali úplně stejně. Mohla to být její ruka. Bylo by krásné myslet si, že je to moje máma, která zemřela na rakovinu, a stará se o našeho syna i po své smrti,“ vypráví Grave. Podobnou situaci zažila i maminka malé Lilly, která na videu z chůvičky zahlédla siluetu, jak se prohnala pokojem, jak jsme se již zmiňovali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]