Otec se skrz chůvičku podíval na dítě, když mu naskočila husí kůže, div se ihned nerozeběhl do pokoje

Fotografie: Depositphotos

Když svého malého chlapečka uložili do postýlky, dali mu vedle ní dětskou chůvičku, co zaznamenala vtipné momenty, které dítě předvádělo.

Rodiče často volí instalaci kamer do dětských pokojů, aby měli lepší kontrolu nad tím, co se v jejich nepřítomnosti děje. Zároveň si chtějí být jistí, že jejich děti jsou v bezpečí. Tato snaha o dohled však občas vede k situacím, které jsou spíše vtipné, až možná i trochu děsivé. Tyto záznamy z kamer jsou toho dokonalým příkladem, jak uvádí web Webnuisy.

Populární elektronická chůvička

Uživatelé sociálních sítích se teď nemohou přestat smát dění, které jedna rodina v domě zachytila. Elektronické chůvičky s kamerou jsou nyní celkem populární, na což poukazuje i studie od ResearchGate. Umožňují rodičům sledovat své děti i z jiné místnosti. Nicméně děti jsou kreativní a neváhají využít každou příležitost k zábavě, když se jim zrovna nikdo nevěnuje.

Ženě někdo neustále otevíral dveře na terasu. Přivolaní policisté za svou kariéru nic takového neviděli

Našel si novou hračku

Troy aneb @yotadude, který je zároveň otcem dítěte a také uživatelem TikToku, sdílel video se synkem, jak si hraje se svou novou hračkou. Elektronická chůvička byla vedle postele a kamera zaznamenávala různé grimasy malého batolete. Dítě se k ní střídavě vzdalovalo a přibližovalo. Inu, výrazy v obličeji maličkého hovoří za sebe. Podobně reagovalo batole na svého tatínka, když maličkému hrál na kytaru. Jak je vidno z našeho článku, kde tuto situaci popisujeme. „Rozhodně srandy kopec!“ 

@yotadudeour baby staring into the baby cam cracked me up.. 🤣

♬ original sound – Troy

Videoklip se stal na TikToku virální

Pod nahrávkou se okamžitě objevila lavina komentářů, kde se uživatelé baví nad reakcemi batolete. Někteří komentující vyjadřují humoristický strach z vlastních dětí, jiní se s nadsázkou snaží vysvětlit, co právě sledují. Celkově je video přijímáno s radostí a zábavou, což podtrhuje jeho nečekaný a přesto rozkošný charakter.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]